![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
14:20, 25 січня 2017 р.
Мер Львова просить мера Луцька прийняти його сміття
Міський голова Львова Андрій Садовий 23 січня скерував лист на адресу луцького міського голови Миколи Романюка, в якому просить допомогти Львову захоронити його тверді побутові відходи.
Лист датований 23 січня 2017 року. У ньому мер Львова Андрій Садовий висловлює свою повагу Миколі Романюку і звертається до нього з «важливим проханням».
У листі, адресованому луцькому міському голові, розповідається про ситуацію на Грибовицькому полігоні побутових відходів.
Андрій Садовий зазначає, що зараз ситуація зі сміттям у місті Лева загострилася. Інші міста відмовляються приймати сміття зі Львова. Близько 30% сміттєвих майданчиків у Львові зараз переповнені. Ця ситуація створює занепокоєння, адже загрожує спалахом інфекційних захворювань і може спричинити забруднення стічних вод.
«Враховуючи це, громада міста Львова і я, як міський голова, звертаюсь з проханням підтримати львів'ян та тимчасово допомогти Львову у захороненні частини твердих побутових відходів», - пише Андрій Садовий у листі до Миколи Романюка.
![Мер Львова просить мера Луцька прийняти його сміття, фото-1 Мер Львова просить мера Луцька прийняти його сміття, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...