ЛУЦЬК МОЛОДІЖНИЙ
21:40, 25 січня 2017 р.
"Каракатиця" або "баба за кермом": міфи, які потребують спростування
ЛУЦЬК МОЛОДІЖНИЙ
Не секрет, що жінка нині привласнила більшість чоловічих справ та обов’язків. На сьогоднішній день деякі дівчата вміють користуватися різними інструментами, забивають цвяхи, щоб повісити рамку зі своєю «мордахою» на фото, а деякі навіть самостійно виховують дітей. Представниці слабкої частини людства давно спростували міф про моральну та фізичну "слабкість жінки". Вони перестали втілювати культ «домашньої господині». Так, на першому місці у багатьох дівчат не "прання, готування, прибирання", а заробляння грошей, самореалізація і пошук чоловіка «при баблі».
Сьогодні хочеться поговорити про автоЛеді. Не секрет, що більшість сучасних жінок водять автомобіль. Коли раніше дама за кермом викликала здивування, то тепер це цілком нормальне явище. Мало того, чоловіки радо відправляють своїх дружин у автошколу, мовляв, «навчиться їздити, буде мене скрізь возити. Плюс до того, зможу ще й випити».
Серед чоловіків існує думка, що у жінок немає генів, які відповідають за навик водіння. Незважаючи на це, кількість жінок за кермом невблаганно зростає. У кожній країні різне співвідношення чоловіків та жінок, які керують автомобілем, але незалежно від цього, жіноча манера водіння постійно стає приводом для жартів та насмішок.
Про те, що "автомобілістки" не вміють паркуватися, існує безліч відео на "ютубі". Суть цих роликів в одному: як довго і наполегливо жінки намагаються правильно поставити свою автівку на вподобане місце.
Кожен із нас неодноразово чув усім відомі фразочки чоловіків: «по-любому, баба за кермом», або «дивись, як ця каракатиця роз’їжджає». Але чи заслуговує старання жінки бути незалежною на такі нарікання і клеймо «каракатиці»? Мабуть, таки ні, оскільки немає жодної статистики, яка б підтверджувала невміння жінки паркуватися.
Також існує стереотип, що у стресових ситуаціях жінки ладні відпустити кермо, закрити руками очі та верещати від страху. Але такі випадки зустрічаються лише у абсолютних «істеричок» чи у новачків.
Відчуття дорожньої ситуації, вміння швидко реагувати на різні ситуації залежить не від гендерної приналежності, а досягаються лише одним шляхом – досвідом. Звісно, жінки емоційні та специфічні, проте вміння керувати автівкою не залежить від настрою.
Також чоловіки вважають, що більшість «каракатиць» не вміють їздити "заднім ходом". На захист дівчат можна сказати, що цей факт теж не підтверджений жодною статистикою. Можливо, дівчатка просто використовують дзеркала не за призначенням. Так, фарбуватись у авто, оцінювати свій зовнішній вигляд і спостерігати за появою нових зморшок – ми вміємо, проте все в межах розумного, шановні.
Ну, і розмови по телефону. Знову ж таки варто згадати міф про те, що жінки - запеклі пліткарки. Але, спостерігаючи за чоловіками, які за кермом, можна зробити висновок, що чоловіки балакають по телефону частіше, ніж ці «пліткарки і говорушки».
Шановні наші чоловіки! Замість того, щоб вішати на жінку клеймо «каракатиці» і ставити діагноз «баби за кермом», покажіть приклад ідеального водіння. Можливо, тоді й ДТП у Луцьку стане менше. Цінуйте жінок! Навіть тоді, коли вважаєте їх «каракатицями»!
Текст: Анастасія Качина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:15
11 грудня
20:23
9 грудня
live comments feed...