• Головна
  • Весілля «за добу» у Луцьку: 4 кроки для реєстрації шлюбу
10:30, 26 січня 2017 р.

Весілля «за добу» у Луцьку: 4 кроки для реєстрації шлюбу

Вчора  вперше у Луцьку відбулася церемонія розпису за 24 години.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентин Кухарик розповів, що потрібно зробити для того, щоб одружитися за добу.

«Для того, щоб зареєструвати шлюб в скорочений термін молодятам необхідно зробити 4 кроки: знайти відомості про організатора на сайті Головного управління юстиції, звернутися до нього і визначити дату та час події, укласти відповідний договір та прийти на власне весілля. Тобто, "розпорядник" шлюбної церемонії бере на себе питання організації,  а представник відділу державної реєстрації актів цивільного стану видає свідоцтво про шлюб. Вартість цієї послуги від однієї тисячі гривень», - інформує Валентин Кухарик.

Також начальник Головного територіального управління юстиції розповів, хто може бути організатором шлюбної церемонії.

«Щоб стати організатором шлюбної урочистості потрібно, щоб відповідне підприємство звернулося до Головного управління юстиції з відповідним клопотанням. Розглядаючи його, управління юстиції преревіряє наявність приміщення, робочого місця для працівника органу державної реєстрації актів цивільного стану. Якщо всі умови відповідають критеріям, то ми задовольняємо це клопотання і виставляємо відповідну інформацію про організатора на сайт Головного управління юстиції і на сайт Міністерства юстиції», - говорить Кухарик.

Сказав Валентин Кухарик і про те, хто вже є організаторами шлюбних церемоній у Луцьку.

«На сьогодні Управлінням юстиції задоволено три клопотання в організації шлюбної церемонії. Це історико-культурний заповідник «Луцький замок», Волинський обласний драматичний театр та Центр надання адміністративних послуг», - додає чоловік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...