![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
10:54, 27 січня 2017 р.
У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО)
З ініціативи Волинської єпархії УПЦ у Луцьку відбувся Різдвяний благодійний концерт. Він – щорічний. І цього разу був 23-ім. Мета заходу – залучити кошти для найменш захищених волинян: дітей-сиріт, які лишилися без батьківського піклування, перебувають у дитячих будинках, а також для людей літнього віку у спеціалізованих закладах.
Як розповів єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл, під час концерту, що відбувався у двох залах - Палацу культури та Волинського академічного українського обласного муздрамтеатру ім. Тараса Шевченка, - зібрали 110 тис. грн. Ці кошти буде розподілено залежно від потреб, а інформацію про їх використання опублікують на сайті Волинської єпархії.
![У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-1 У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
У концерті взяли участь дитячі й дорослі колективи недільних, музичних шкіл, а також духовних семінарій не лише з Луцька, а й із районів.
![У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-2 У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-3 У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-4 У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-5 У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-6 У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
Концерт зібрав повні зали. І це вкотре свідчить про те, що вірян УПЦ на Волині дуже багато. Молитви й колядки звучали українською мовою. А будь-які спроби сіяти ворожнечу між вірян різних конфесій єпископ Нафанаїл прокоментував "0332.ua Сайту м.Луцька" так: «Живуть два сусіди. Й один одному починають тим чи тим докоряти. Розумні люди сіли, поговорили й розійшлися. А нерозумні починають сваритися і битися. А іноді доходить і до смерті. Ми всі бажаємо, щоб цього ніколи ні з ким ніде не відбувалося. Треба, щоб тільки було бажання не втручатися у справи один одного. Церква є одна, інша. Ми молимося, як ми знаємо.»
![У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-7 У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-8 У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-8](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-9 У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-9](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-10 У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-10](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-11 У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-11](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-12 У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-12](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-13 У Луцьку наколядували 110 тисяч гривень (ФОТО), фото-13](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото взяті з офіційного сайту Волинської єпархії УПЦ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...