• Головна
  • Область хоче забрати собі усі училища з державної власності
13:59, 27 січня 2017 р.

Область хоче забрати собі усі училища з державної власності

Волинська обласна рада хоче забрати з балансу держави усі 18 професійно-технічних училищ та передати їх у власність області.

Таке рішення було підтримане постійною комісією обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області 27 січня.

Під час обговорення проекту рішення депутат Святослав Кравчук поскаржився, що держава переклала на місцеві громади виплату зарплат педагогам та оплату комунальних послуг училищ. Однак, самі приміщення училищ не передала у власність громад.

Начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна розповіла про те, що на 18 училищ у рік потрібно 150 мільйонів гривень. Держава ж дає лише 43 млн гривень субвенцій.

Проектом рішення передбачається надати згоду на прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області закладів професійно-технічної освіти (з комплексами будівель та споруд разом із земельними ділянками), що перебувають у державній власності згідно переліку.

Також депутати пропонують встановити, що майно професійно-технічних навчальних закладів, яке буде прийняте у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст області використовуватиметься виключно за цільовим призначенням та не буде відчужено у приватну власність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...