• Головна
  • Держслужбовці зробили збитків державі аж на 19 мільйонів
17:25, 27 січня 2017 р.

Держслужбовці зробили збитків державі аж на 19 мільйонів

Сьогодні, 27 січня, відбулось засідання колегії Волинської обласної державної адміністрації.

Під час засідання заступник начальника управління Західного офісу Держаудитслужби в області Віктор Гальчук доповів про стан фінансово-бюджетної дисципліни за результатами контрольних заходів, проведених у 2016 році.

За словами пана Віктора, управлінням Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері державного фінансового контролю протягом 2016 року було проведено 102 контрольні заходи. Так, було виявлено порушення, що призвели до втрат ресурсів на загальну суму 19,4 млн. гривень, у тому числі: у 42 об'єктах недотримання фінансових ресурсів на суму 3,0 млн. гривень, у 72 об'єктів - незаконні витрати державних ресурсів на суму 15,9 млн. гривень та у 16 об'єктів - недостачі товарно-матеріальних цінностей та готівки на суму 0,5 млн. гривень. 

Основними порушеннями, виявленими під час аналізу закупівель, за словами заступника начальника управління Західного офісу Держаудитслужби, є подання учасниками до участі в торгах документів, оформлених з порушенням вимог чинного законодавства, а також невідповідність пропозицій тендерної документації. За матеріалами ревізій, по яких не забезпечено повне відшкодування витрат державних ресурсів, до суду пред'явлено 4 позови на суму 1,2 млн. гривень, з яких, на даний час, задоволено один - на суму 4,3 тисячі гривень, а решта знаходиться у стані розгляду. 

Так, упродовж 2016 року керівникам перевірених об'єктів направлено 60 вимог щодо відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів. До об'єктів контролю, у яких виявлені бюджетні правопорушення, застосовано 26 заходів впливу. На керівників і спеціалістів, які допустили фінансові правопорушення, складено 97 протоколів про адміністративну відповідальність. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...