• Головна
  • Павлович знову очолив афганців
18:21, 27 січня 2017 р.

Павлович знову очолив афганців

У конференцзалі готелю «Профспілковий» сьогодні людно. Тут відбувається конференція Волинської обласної організації «Української спілки ветеранів Афганістану». Воїни-інтернаціоналісти збираються задовго до початку, адже поговорити завжди є про що. Кілька організаційних питань і до роботи.

Сьогодні на порядку денному конференції ряд важливих питань, зокрема звіт організації за проведену роботу та перевибори голови організації.

У своєму звіті голова організації Григорій Павлович наголосив на тому, що за досить короткий проміжок часу спілка ветеранів Афганістану, зробила великий обєм роботи у допомозі армії, соціально-психологічній реабілітації, санаторно-курортному лікуванні воїнів-інтернаціоналістів.

«Зробили чимало, та попереду ще більше роботи. Лікування, оздоровлення, житлові проблеми, і це далеко не весь перелік питань, які потребують нагального вирішення», - підсумував Павлович.

Учасники конференції схвально оцінили роботу організації, взявши звіт до відома. Опісля завершення всіх доповідей перейшли до головного питання порядку денного – вибори голови організації. Абсолютною більшістю голосів  керувати організацією і далі довірили Григорію Павловичу.

«Старий-новий» голова подякував делегатам за довіру, васловивши сподівання, що спільними зусиллями вони зможуть зробити організацію ще більш потужнішою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конференція #афганці #павлович
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...