• Головна
  • З 6 лютого розпочинається реєстрація на ЗНО-2017
23:22, 27 січня 2017 р.

З 6 лютого розпочинається реєстрація на ЗНО-2017

З 6 лютого розпочинається реєстрація на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні та державній підсумковій атестації. Особливістю ЗНО-2017 є те, що для отримання документа про середню освіту – атестата – випускники повинні здати три предмети ДПА у формі ЗНО. Цього року це проводиться вперше, - повідомляє ZIK.

Про це сьогодні під час прес-конференції щодо ЗНО-2017 розповіла директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

«Випускники загальноосвітніх навчальних закладів реєструватимуться у своїх навчальних закладах. У кожній школі є людина, відповідальна за реєстрацію на ДПА та ЗНО.

Випускники коледжів, системи профтехосвіти минулих років реєструються самостійно. Вони можуть це зробити вдома, або ж звернутися у пункти реєстрації, яких у Львівській області чотири: у приміщенні Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», вищого навчального закладу «Приватне акціонерне товариство «Львівський інститут менеджменту» та Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Гжицького. На сайті ЛРЦОЯО є адреси навчальних закладів і режими їхньої роботи», – розповіла Лариса Середяк.

За її словами, у таких пунктах реєстрації абітурієнтам дадуть можливість створити заяву-реєстраційну картку у спеціально розробленій програмі, яка буде розміщена на сайті Українського центру оцінювання якості освіти і на сайті Львівського регіонального центру.

Окрім цього, до заяви реєстраційної картки необхідно додати випускникам минулих років ксерокопію атестата, випускникам поточного року коледжів довідку про те, що вони цього року завершують навчання і отримають атестат. А також потрібно додати ксерокопію паспорта, або свідоцтво про народження. Варто пам’ятати, що ті кому, на 1 вересня 2016 року виповнилось 16 років, повинні реєструватися за паспортом.

Реєстрація триватиме з 6 лютого до 17 березня.

Директор Львівського регіонального центру зауважила, що фактом реєстрації є надсилання з Львівського регіонального центру сертифіката, інформаційного бюлетеня та інформаційної картки.

За словами Лариси Середяк, для одержання атестата кожен школяр повинен отримати оцінку з української мови, математики, або історії України і третього предмету, який обере абітурієнт з переліку предметів ЗНО.

Ще однією особливістю 2017 року є те, що цього року для вступу будуть дійсні сертифікати 2016 року.

«На днях набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я, яким визначені процедури ЗНО для осіб з особливими потребами.

Це означає, що цим наказом затверджено перелік захворювань і різних патологічних станів, що можуть бути перешкодою для проходження ЗНО, перелік спеціальних умов, що створюються для таких осіб, форма первинно облікової документації, а також порядок видачі та обліку форми первинної облікової документації, медичний висновок про створення особливих умов», – повідомила Лариса Середяк. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/01/27/z_6_lyutogo_rozpochynaietsya_reiestratsii_na_zno2017_1033057

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...