• Головна
  • Бізнесмени «робили бізнес» – у Луцьку
10:50, 28 січня 2017 р.

Бізнесмени «робили бізнес» – у Луцьку

Вчора, 27 січня, в готельно-ресторанному комплексі «Зелений Гай», що знаходиться в селі Копачівка, неподалік від Луцька, відбулася Міжнародна зустріч «Бізнеспартнерство-2017».

Одним з організаторів заходу є Волинська торгово-промислова палата.

Основною метою заходу було встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та закордонними бізнесменами, обмін досвідом та презентація підприємств.                                                                                           

На зустрічі були присутні представники державних органів влади, місцевого самоврядування та представники консульських установ. Зокрема, присутніми були перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик, перший заступник міського голови Тарас Яковлєв та перший заступник голови ОДА Олександр Степанцов.

Країнами-учасниками зустрічі стали Чехія, Хорватія, Білорусь, Польща та Іспанія.

Всі учасники висловили сподівання, що зустріч буде плідною та корисною для розвитку партнерських відносин між країнами та підприємствами.  

Перед відкриттям зустрічі ми поспілкувалися з президентом Волинської торгово-промислової палати Олександром Смоличом, який розповів про формат заходу.

«Виходячи з назви нашого заходу, ми розуміємо, що це є зустріч між бізнесменами. Організовуючи цю зустріч, ми орієнтувалися на те, що міжнародні зв’язки є важливими для України як загалом, так і для нашої області, зокрема. Це не виключає можливості контактів наших бізнесменів між собою. Такі зустрічі часто бувають корисними і для них. Формат нашого заходу передбачає такі переговори, коли ми підшуковували партнерів на запит тієї сторони, яка давала нам контакти своїх підприємств і говорила чим вони займаються. Сама зустріч розрахована на кілька днів, проте, основна її частина – це бізнес-переговори, які будуть проходити сьогодні. Завтра буде екскурсія містом та підприємствами, щоб наші партнери побачили, що в Україні можна робити бізнес і його варто робити», - пояснив він.

Також, Олександр Смолич розповів про співпрацю Волині з іншими країнами.

«Якщо аналізувати Волинську область, то у нас є велика кількість підприємств, які працюють з багатьма країнами світу. Можу здивувати такою країною, як Гамбія та однією з провідних країн - США. Наші бізнесмени шукають виходи і контакти з міжнародними бізнес-партнерами, оскільки це валютна виручка, яка допомагає розвивати свій бізнес. Ми співпрацюємо в таких галузях, як легка промисловість та аграрний сектор, який дає левову частку надходжень до обласного бюджету», - підсумував чоловік.

Текст та фото: Олександр Зелінський

17 — копия18 — копия19 — копия20 — копия21 — копия22 — копия23 — копия24 — копия25 — копия

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...