![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
17:58, 30 січня 2017 р.
У луцькому "Гурмані" знову продавали спиртне вночі
Департамент муніципальної поліції Луцької міської ради спільно з управлянням патрульної поліції міста здійснили перевірку, чи продають алкоголь після 22:00 години.
Про це повідомляє департамент муніципальної поліції Луцькради.
Адміністративне правопорушення було знову зафіксовано в магазині «Гурман» по вулиці Гордіюк, 49. На продавця - правопорушника було складено протокол за ч.2 ст. 156 КУпАП та направлено на розгляд адміністративної комісій при виконавчому комітеті Луцької міської ради.
Крім того, продаж алкоголю після 22.00 було зафіксовано в торгівельному кіоску на пр. Молоді, 8.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...