16:43, 31 січня 2017 р.

Яка доля чекає "ПортСіty"?

У тих безладах, які відбуваються біля торгово-розважальних закладів Луцька, винна адміністрація цих установ, яка не хоче вживати жодних заходів з безпеки.

Про це 31 січня під час засідання постійної комісії Волинської облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією заявив начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига.

У процесі розгляду питання щодо роботи поліції голова постійної комісії Анатолій Вітів поцікавився, чому поліція не може навести лад біля торгово-розважальних закладів Луцька, в тому числі біля «ПортСіті», «Нашого краю» та інших.

У відповідь Петро Шпига поскаржився на те, що з боку адміністрації закладів, де скоються правопорушення та збираються підозрілі компанії, немає ніякого розуміння.

«Охорона закладів має забезпечити безпеку навколо його території. Такі заклади мають бути облаштовані якісними відеокамерами, а не тими, які є у "ПортСіті". На жаль, у луцьких закладах наші пропозиції ігнорують. А я не можу постійно тримати наряди поліції біля кожного з них. У нас в Луцьку є лише 10 камер. А у Чернівцях – 141. Керівники великих торгових комплексів міста не дбають про безпеку відвідувачів», - наголосив Петро Шпига.

Анатолій Вітів висловив пропозицію рекомендувати міській владі Луцька обмежити роботу таких закладів до 8 години вечора, якщо вони не наведуть порядку на прилеглій території. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...