Про що говоритимуть на черговій сесії облради

Завтра, 2 лютого, відбудеться чергова десята сесія обласної ради сьомого скликання. 

Так, на порядок денний винесено 77 питань. 
Сесія традиційно розпочнеться звітом голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Гунчика  та голови облради Ігоря Палиці.

На розгляд винесені такі питання:

про звільнення батьків від плати за утримання дітей в інтернатних закладах;
про затвердження змін до Схеми планування території Волинської області, затвердженої рішенням обласної ради від 7.11.2012;
про зміни до Порядку надання та використання коштів обласного бюджету для видачі кредитів на купівлю, будівництво та реконструкцію житла сільським забудовникам, відповідно до обласної цільової Програми підтримки індивідуального будівництва на селі "Власний дім на 2012 - 2017 роки";
про затвердження звіту з виконання обласної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2012 - 2016 роки.

Серед інших питань, які затверджені присутніми членами комісії одноголосно та без зауважень, – надання матеріальної допомоги громадянам області, створення комунального закладу "Волинська обласна лікарня "Хоспіс" м. Ковель", ліквідація КП "Волинський обласний санаторій матері і дитини "Турія", виділення коштів для проведення невідкладних ремонтних робіт монастиря Св. Різдва Христового, призначення Корнійчук Т.І. на посаду директора Луцького геріатричного пансіонату, призначення Алейнікова В.М. на посаду головного лікаря Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи, з порушенням психіки тощо.

На завершення – доповідь директора департаменту фінансів облдержадміністрації Ігора Никитюка про обласний бюджет на 2017 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі