• Головна
  • У Луцьку стартувала унікальна програма для підлітків
07:31, 4 лютого 2017 р.

У Луцьку стартувала унікальна програма для підлітків

В обласному центрі Волині стартувала профілактично-просвітницька програма для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних, опікунських сім’ях, дитячому будинку сімейного типу та прийомних батьків, піклувальників, вихователів дитячого будинку сімейного типу міста Луцька.

Програма носить назву  - «15».  

Вона являє собою унікальний комплекс занять, в якій у рівних умовах підлітки та  дорослі, які замінюють їм батьків, обговорять 15 різнопланових тем, пов’язаних із збереженням здоров’я, формуванням відповідальної, безпечної поведінки, побудови сімейних безконфліктних відносин, підвищенням навичок безконфліктного спілкування, - повідомляє Луцька міська рада.

Учасники тренінгів у процесі спільної групової роботи, під час  обговорення актуальних тем, матимуть можливість висловити свої думки, набути нових знань, збагатити свій життєвий досвід навичками як діяти в тій чи іншій ситуації.

Програма «15» у форматі групи взаємопідтримки учасників-однодумців допоможе прийомним батьками, вихователям дитячого будинку сімейного типу, піклувальниками підвищити рівень компетентності у питаннях розвитку та виховання дітей, обговорити актуальні питання, що хвилюють членів сімей.

Підлітки-учасники тренінгів зможуть краще пізнати себе, проаналізувати своє ставлення до багатьох аспектів життя, будувати довірливі стосунки з рідними, друзями, коханими людьми, навчитись бути життєво активними та ефективно досягати поставлених цілей, змістовно провести час у спілкуванні з ровесниками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...