Крок до модернізації: ДКП "Луцьктепло" оголошує тендер

Представники ДКП «Луцьктепло» оголошують тендер «Реконструкція 12 котелень». Проект запущено, з метою модернізації системи теплопостачання у Луцьку.

На реалізацію Проекту реконструкції системи централізованого теплопостачання, нагадаємо, ДКП "Луцьктепло" отримало фінансування від Європейського банку реконструкції та розвитку. Про це повідомляє на своїх сторінках ділове інтернет-видання Волині "Конкурент".

Підприємство шукає потенційних підрядників для проведення тендеру. Як зазначається, "Реконструкція 12 котелень" передбачає проектування, поставку, встановлення, перевірку, тестування, пуско-налагоджувальні роботи і введення в експлуатацію котелень, а також всі необхідні будівельні роботи і проведення навчання персоналу котельні.

Оприлюднено також перелік загальнобудівельних робіт за договором:

1. Будівництво фундаментів для обладнання, яке буде встановлюватись.

2. Адаптація існуючих будівель котелень для нових котелень за потреби (тобто встановлення вікон, переміщення місця входу, теплоізоляція і т.д.).

3. Внутрішня / зовнішня штукатурка, фарбування, заміна вікон, і / або інші роботи, орієнтовані на привабливий зовнішній вигляд будівель, де буде розміщено котел (за потреби).

4. Інші загально будівельні роботи.

Проведення тендерних закупівель, що здійснюватимуться за кредитні кошти, відкрите для компаній з усіх країн. Варто додати, що ці фінанси не використовуватимуться для здійснення платежів фізичним або юридичним особам, або для оплати імпорту товарів, якщо такі платежі або імпорт заборонені за рішенням.

Ділове інтернет-видання Волині "Конкурент"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі