• Головна
  • Луцьке військове лісництво виявило порушення у веденні лісового господарства
23:15, 5 лютого 2017 р.

Луцьке військове лісництво виявило порушення у веденні лісового господарства

До Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, спеціалістами Луцького військового лісництва Волинського військового лісгоспу було надано матеріали щодо відведення ділянок рубок головного користування 2017 року з метою отримання спеціального дозволу (лісорубного квитка) на проведення рубок головного користування у кв.78 вид. 2 та кв. 76 вид. 4 вищевказаного лісництва.

Про це повідомляє прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

У порядку здійснення державного контролю щодо якості та достовірності відведення ділянок під проведення рубок головного користування 2017 року іншими постійними лісокористувачами Волинської області, відповідно до Порядку спеціального використання лісових ресурсів, затвердженого постановою КМУ від 23.05.2007 № 761, п. 9 Методичних вказівок із відведення і таксації лісосік,  31 січня 2017 року спеціалістами обласного управління із залученням бригад спеціалістів  ДП «Ківерцівське ЛГ» та ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» було проведено контрольні переліки та фактичне встановлення площ відведених лісових ділянок у кв. 78 вид. 2; кв. 76 вид. 4 Луцького військового лісництва, Волинського військового лісгоспу та встановлено такі грубі порушення у здійсненні даного виду лісогосподарської діяльності:

– відповідно до матеріалів контрольних геодезичних зйомок, запроектованих до рубки ділянок, розходження з первинними матеріалами відведення склали по кв.78 вид. 2 – 0,20 га (первинний відвод –  2,3 га; контрольний – 2,1 га), відповідно по кв. 76 вид. 4 – 0,20 га (первинний відвод – 1,7 га; контрольний – 1,5 га).

– відповідно до Методичних вказівок відводи по обох ділянках, що запроектовані до рубки, було визнано незадовільним (за площею).

На основі виявлених порушень Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства  скеровано офіційний лист до Львівського військового лісокомбінату щодо проведення службового розслідування та притягнення до відповідальності спеціалістів цього підприємства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...