• Головна
  • У кого на Волині найбільша зарплата?
08:22, 7 лютого 2017 р.

У кого на Волині найбільша зарплата?

Найбільше грошей упродовж минулого року (можна припустити, що за місяць ситуація не надто не змінилась ) за свою працю отримували мешканці краю, зайняті: у галузі виробництва меблів; автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів; фінансовою та страховою діяльністю; виробництвом  машин і устаткування, не  віднесених до  інших  угруповань; обробленням деревини та виготовленням виробів з деревини та корка, крім меблів; лісовим господарством та лісозаготівлями. 

Значно менше оплачувалась робота працівників сфери адміністративного та допоміжного обслуговування, поштової та кур’єрської діяльності, наукових досліджень та розробок.

До слова, відповідно до інформації Головного управління статистики в області, у середньому, за минулий рік спостерігалась така ситуація:на промислових підприємствах середньомісячна зарплата складала 5532 грн, на підприємствах транспорту, складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту – 4279 грн, у будівельних організаціях – 4121 грн, сільськогосподарських підприємствах – 3456 грн,  закладах освіти – 3406 грн,  установах охорони здоров’я – 3072 грн. 

Загалом, середня заробітня плата штатних працівників на Волині становила - 4047 гривень. 

Ця цифра - в 2,5 рази вища за встановлений законодавством мінімум, тобто - 1600 гривень. А також, у порінянні із 2015 роком, заробітна плата зросла на 23%.

Менші гроші за свою працю отримують робітники Житомирської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецьої та Чернігівської областей.

На 1 січня 2017р. заборгованість з виплати заробітної плати становила 4,4  млн.грн.

Зважаючи на те, що з початку цього року суму мінімальної заробітної плати підвищили, цікаво, у який бік зміниться вектор популярності та оплачуваності професій уже незабаром?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...