• Головна
  • Волинські бізнесмени стали частіше ходити в "податкову"
08:22, 8 лютого 2017 р.

Волинські бізнесмени стали частіше ходити в "податкову"

Упродовж першого місяця цього року  волинські платники податків спрямували до бюджетів всіх рівнів 402,7 мільйона гривень податкових платежів. Це на 158,5 мільйона гривень більше,ніж за відповідний період минулого року.

Про це повідомляє управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

«Перший позитив 2017 року – плюс 64,9 відсотка до показників минулого року в сплаті податків, -  свідчення не лише певного пожвавлення  економічної діяльності, а й якості адміністрування податкових платежів органами ДФС. Варто особливо наголосити, що значне зростання  надходжень до бюджетів – результат своєчасних податкових змін, ініційованих Урядом, і відповідальної позиції більшості представників підприємництва у сплаті податків», - зазначає в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Як підкреслив посадовець, фіскальна служба і надалі вживає заходи, направлені на виведення підприємців "з тіні", що є одним із першочергових чинників росту сплати податків.

«Фахівці органів ДФС мають напрацьований алгоритм виявлення потенційних ризиків та загроз стосовно несплати податків. Наша інформаційно-аналітичні інструменти дозволяють заздалегідь з’ясувати факти потенційної мінімізації та вжити адекватних заходів», - підсумував Віталій Чуй.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...