• Головна
  • Мер Луцька розповів про свій казус зі ЗМІ (ВІДЕО)
16:20, 6 червня 2012 р.

Мер Луцька розповів про свій казус зі ЗМІ (ВІДЕО)

У Луцьку чиновництво і депутати розповіли, чи були у них казуси зі ЗМІ, – інформує «Волинська правда».

Журналісти «Волинського інформаційного порталу OnLine» цікавилися у депутатів і посадовців, як їм працюється зі ЗМІ, коли було їхнє перше інтерв’ю та які казусні історії траплялися.

Заступник Луцького міського голови, депутат обласної ради Василь Байцим розповів про те, що колись дізнався про артистичні можливості журналістів. В його житті був випадок, коли людина дуже хотіла взяти інтерв’ю та розповідала, який хороший сам Байцим. Проте потім, почитавши його у київській газеті, посадовець зрозумів, що іноді журналісти можуть йти не за інформацією, а тому, що хтось цей матеріал замовив.

Голова Волинської обласної ради Володимир Войтович зауважив, що він настільки серйозний та відповідальний, що в нього казусів з журналістами не було. Не згадав таких історій й депутат Луцької міської ради Євгеній Ткачук.

Його колега Олександр Пиза розповів про те, що його перше інтерв’ю було на польському радіо цією ж мовою. Проте професіоналізм журналіста дозволив йому не хвилюватись та вільно себе почувати.

Ще один депутат Луцькради Сергій Григоренко зауважив, що в нас креативні й депутати, й журналісти, а тому співпраця виходить не погана. Він переконаний, що казуси бувають майже на кожній сесії.

Депутат Волиньради розповів, що колись зустрічався з одним європейським політиком, який сказав, що журналістів потрібно берегти. «А тим більше, таких чарівних», – пожартував депутат.

Луцький міський голова Микола Романюк розповів про казус під час першого інтерв’ю у «Радянській Волині». Прочитавши його, він зателефонував журналістці, адже там було написано те, чого він не говорив. На це вона відповіла: «А я так оцінила хід ваших думок».

Голова Волинської ОДА Борис Клімчук наголосив, що журналісти навчили його відповідальності. Він згадав свої слова, коли прийшов вдруге на посаду губернатора, про те, що не вся інформація, яка є у «білому домі», буде доступна журналістам, і невеликий скандал, який ця фраза спровокувала. «Не говорити зайвих слів і не випереджувати події», – визначив для себе співпрацю зі ЗМІ Клімчук.

Розповідали депутати та посадовці й про те, з чим в них асоціюється слово «журналіст». Так, депутат Луцькради Павло Данильчук сказав, що асоціативного рядку як такого немає, хіба що з пресою. До речі, він не піддався на провокацію журналістів й не назвав їх ЗМІями. А його колега Сергій Григоренко розповів про те, що він й сам журналіст, а тому асоціює це з четвертою владою.

«Це така категорія людей, яка з нічого може зробити подію», - зауважив Олександр Пиза. А секретар Луцькради Григорій Пустовіт назвав журналістів захисниками свободи.

Заступник Луцького міського голови Лариса Соколовська зауважила, що журналістика асоціюється в нею з правдивістю, та зізналась, що в молодості й сама думала здобути саме цю освіту. Депутат Луцькради Микола Яручик чесно зізнався, що не зміг би працювати у ЗМІ. «Для мене це дуже важкий хліб», – зауважив він.

Заступник голови Волиньради Валентин Вітер зауважив, що з журналістами завжди потрібно бути в тонусі, бо якщо щось не так сказати, вони обов’язково про це напишуть. А депутат обласної ради Василь Столяр жартома зізнався, що з представниками ЗМІ взагалі краще не спілкуватись.

Депутат Луцькради, журналіст Андрій Калахан зауважив, що часом не кожен депутат розуміє журналіста та навпаки, проте саме у нього ніяких казусів в роботі не траплялось. Борис Клімчук натомість зауважив, що кожен представник ЗМІ – це окрема бойова одиниця.

Наостанок депутати та посадовці привітали журналістів зі святом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...