• Головна
  • Нардеп Мартиняк спричиняє екологічну катастрофу на Волині?! (ФОТО)
11:56, 9 лютого 2017 р.

Нардеп Мартиняк спричиняє екологічну катастрофу на Волині?! (ФОТО)

Депутат Волинської обласної ради Борис Бабійчук викрив незаконні викиди відходів виробництва підприємством ТзОВ «Птахокомплекс «Губин», яке входить у сферу бізнес-інтересів народного депутата від Волині Сергія Мартиняка.

Звернення до управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА депутат розмістив у Фейсбуці.

Борис Бабійчук зазначає, що у відповідь на раніше озвучений депутатом Нововолинської міської ради запит з приводу скидання відходів даним підприємством до очисної системи КП “Нововолинськводоканал”, керівництво ТзОВ “Птахокомплекс Губин” отримало категоричну заборону вивозити кров на мулові майданчики міських очисних споруд.

«8.02.2017р мені стало відомо, що на територіє даного підприємства було вирито дві великих ями, в які щодня підприємство скидає відходи виробництва. За словами очевидців – це чотири асінізаторні машини в день. Ями не мають захисної оболонки, відходи безперешкодно проникають в ґрунт , а відповідно і в ґрунтові води. Якщо терміново не вжити природоохоронних та адміністративних заходів, – це може привести до надзвичайної епізоотичної ситуації, забруднення підземних вод органічними речовинами та біологічними забрудниками, виникненням епідемій. Фото з території підприємства додаю.
Локальні очисні споруди, які були умовою будівництва ТзОВ “Птахокомплекс Губин”, підприємством так і не запущено», – йдеться у зверненні.

Звертає увагу депутат і на те, що на території підприємства в холодильних установках використовується 20 т. аміаку.

«Дренажний резервуар, який повинен вмістити весь аміак у випадку НС зараз є частково заповнений, що є не припустимо. Таке ігнорування техніки безпеки на виробництві несе небезпеку життю працівникам та мешканцям міста», - зауважує депутат.

Борис Бабійчук вимагає надати йому копію дозвільних документів, де описані всі відходи виробництва, ініціювати перевірку підприємства, провести заміри забруднення ґрунтових вод біологічними та хімічними речовинами поблизу підприємства.

Нардеп Мартиняк спричиняє екологічну катастрофу на Волині?! (ФОТО), фото-1
Нардеп Мартиняк спричиняє екологічну катастрофу на Волині?! (ФОТО), фото-2
Нардеп Мартиняк спричиняє екологічну катастрофу на Волині?! (ФОТО), фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...