• Головна
  • "Богдан" навчає та працевлаштовує
14:19, 9 лютого 2017 р.

"Богдан" навчає та працевлаштовує

Голова Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, директор автозаводу Микола Джула та керівник Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк домовилися про те, що у 2017 році ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» продовжить навчання і працевлаштування громадян у стінах свого підприємства.

Таку інформацію оприлюднила прес-служба заводу.

Навчання проводитимуть за такими спеціальностями: електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, слюсар з механо-складальних робіт, маляр, водій тролейбуса.

Роман Романюк закцентував увагу на тому, наскільки плідною є співпраця Волинського обласного центру зайнятості із підприємством: "ДП «АСЗ №1» – це один з найбільших роботодавців Луцька, до того ж аналогічного навчального центру немає не лише на підприємствах нашого міста, але й у навколишніх".

Навчальний центр луцького автозаводу працює на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки України, сертифікований у Департаменті ДАІ України та має безстрокову ліцензію на курсове професійно-технічне навчання. Впродовж трьох років влаштовано близько 100 випускників навчальних курсів «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс».

У 2017 році підприємство продовжує приймати на навчання всіх охочих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...