• Головна
  • У Луцьку говорили про збереження демократії та вибір України
09:45, 7 червня 2012 р.

У Луцьку говорили про збереження демократії та вибір України

Вчора з ініціативи громадської організації «Незалежний культурологічний журнал «Ї» у Луцьку відбувся теоретико-методологічний семінар за участю керівника організації Тараса Возняка та історика і журналіста Андрія Павлишина, - інформує «Під прицілом».

Під час семінару, який мав назву «Збереження демократії. Европейський та евроатлантичний вибір України. Ідеології як фактор виборчого процесу», було обговорено наступні питання: 
1. Суб’єкти (творці) ідеології та особливості процесу її творення в умовах інформаційного суспільства та європейського та евразійського вибору. Означення та класифікація.
2. Структура ідеології як політичного міфу в умовах інформаційного суспільства та європейського та евразійського вибору. Механізми формування нових змістів і смислів.
3. Забезпечення цілісності ідеології та її захист від «розмивання» в умовах інформаційного суспільства та європейського та евразійського вибору з нерівномірним розподілом освіченості громадян. Механізми та технології.
4. Особливості механізмів захоплення та утримання уваги громадян ідеологемами (європейська, євроатлантична чи євразійська інтеграція) в інформаційному суспільстві та якості суспільно-політичних організацій, що дозволяють їх реалізацію.
5. Ідеологія як один з множини мотиваторів суспільно-політичної активності громадян в інформаційному суспільстві, що стоїть перед європейським та евразійським вибором, співвідношення різних мотиваторів та їх взаємовплив.

На семінар завітали громадські та політичні активісти, ідеологи та керівники підрозділів політичних партій, викладачі, преса.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...