• «Волинь» програла узбецькому клубу (ФОТО)
22:03, 9 лютого 2017 р.

«Волинь» програла узбецькому клубу (ФОТО)

Луцька «Волинь» з рахунком 2:1 поступилася у першому спарингу другого навчально-тренувального збору узбецькому клубу ФК «Алмалик».

Про це повідомляє офіційний сайт луцького клубу.

«Хрестоносці» могли забивати вже на 15 хвилині, але арбітр проігнорував порушення на Петрові у карному майданчику. Після подачі Діденка міг забивати Герасимюк, але воротар суперників був на місці. А на 34-й хвилині Петров грудьми скинув на Мемешева, який зумів забити гол, проте суддя зафіксував порушення правил і відмінив взяття воріт.

Суперники використали дві своїх нагоди і відзначилися у воротах «Волині». На 75-й хвилині Міха Горопевшик скоротив відставання до одного м’яча, замкнувши подачу з кутового – 2:1. На останніх хвилинах матчу нагоди забити мали Чепелюк та Дмитренко, та попри відчутну територіальну та ігрову перевагу зрівняти рахунок «хрестоносцям» так і не вдалося.

«Грою я задоволений, зіграли двома складами проти хорошої команди, усі старалися, грали з бажанням, мали багато моментів, перегравали суперника, тільки результат поки не вийшов. Не зарахували гол Мемешева, не призначили пенальті за фол проти Петрова, дуже добре зіграв воротар суперника. Проте це не виправдання, є над чим працювати. Усі футболісти отримують серйозне навантаження і працюють з максимальною віддачею...», - прокоментував матч головний тренер «Волині» Віталій Кварцяний.

Склад «Волині» у цьому поєдинку: Кичак (Неділько, 46), Романюк (Мелінишин, 55), Задерецький (Тракало, 86), Дудік (Тетеренко, 72; Дмитренко 81), Р.Никитюк (Горопевшек, 46), Логінов (Шандрук, 70; Марушка, 85), Мемешев, Герасимюк (О.Марчук, 70), Шаповал (Чепелюк, 46), Петров (Ляшенко, 46), Діденко (Могіль, 80).