• "Волиньбаскет" переміг «Політехнік»
07:26, 10 лютого 2017 р.

"Волиньбаскет" переміг «Політехнік»

Гру  «Волиньбаскета» та «Політехніка» уже давно називали "битвою за дев’яте місце", що, можливо, і ображало амбіції хлопців із двох клубів. Кожна з команд на початку сезону говорила про потрапляння у зону  у зону плей-оф.

Відтак, гравці до гри підготувались серйозно, адже і волиняни і харківські баскетболісти прагнули здобути перемогу саме в очній зустрічі. У господарів була додаткова мотивація зробити вечір позитивним – день народження Вячеслава Моторчука, який святкував свій маленький ювілей №25, - БК "Волиньбаскет".

Але хедлайнером стартових хвилин став Станіслав Дикий, який і блокшотив, і з-під кільця додавав, і трюльника записав до свого активу. Саме завдяки старанням №12 половина чверті закінчилась із рахунком 12:8.

Згодом «політехи» ситуацію вирівняли передовсім тому, що лучани двічі поспіль промахнулися під час кидків з-під щита. У гостей же феєрив нев’янучий капітан Тимур Арабаджи.

Проте до сирени гравці «Волиньбаскета» зібралися і уважніше за опонентів  провели цей відрізок – 18:12.

У другому періоді тримався доволі хиткий як для баскетболу рахунок – 23:19, 25:22, 28:24, 30:26. Під завісу половини гри Харків цифри на табло вирівняв (32:32, 37:37), однак дуже вчасно підопічні Дмитра Чайковського впіймали кураж. Особливо ефектним вийшов триочковий базер-бітер від Олега Рудакова. Тому за підсумками  двадцяти ігрових хвилин перевага волинян становила шість пунктів – 43:37.

Після тренерських настанов великої перерви активніше заграли лучани, тому «Волиньбаскету» вдався відчутний ривок – 51:37, 53:39. Однак «Політехнік» завівся і дещо скоротив – 53:44.

Надалі  господарі знову взяли нитки гри до своїх рук і відповіли  черговим ривком – 63:46, 67:46, 69:46. Третю десятихвилинку закінчили на рубежі 73:54.

Четверта чверть почалася нервово, адже харків’яни запропонували дуже агресивний баскетбол, подекуди навіть жорсткий. Проте до середини періоду волиняни відновили гандикап – 84:60.

В кінці зустрічі тренерський штаб Луцька випустив найближчий резерв, і потихеньку «Політехнік» почав підбиратися. Тож перемога волинян 88:73.

Наступну домашню гру БК «Волиньбаскет» проведе в неділю 12 лютого проти «Кременя». Початок – о 18:00.