• "Волиньбаскет" поступився кременчуцькому "Кременю"
22:18, 12 лютого 2017 р.

"Волиньбаскет" поступився кременчуцькому "Кременю"

Сьогодні, 12 лютого, у Луцькій ОДЮСШ відбувся матч між луцьким БК "Волиньбаскет" та кременчуцьким БК "Кремінь".

Про це повідомляє прес-служба БК «Волиньбаскет».

Значно активніше поєдинок розпочали господарі – силами Олега Рудакова їм вдався ривок 5:0. Прорив видався таким феєричним (особливо запам’яталися трьохочкові Федчука), що за неповних три хвилини «Волиньбаскет» вів 13:4.

Однак до закінчення чверті гості дещо оговталися і скоротили – 19:13.

Другий часовий відрізок знову активніше почали лучани, яким вдавалося агресивно захищатися та двічі вразити кільце опонентів – 23:13.  Проте надалі в обороні жорсткості додав «Кремінь», тому перевага волинян почала танути 29:22, 30:26, 30:28.

Тривалий час точилася така запекла боротьба, що цифри 30:29 ніяк не могли змінитися.  Все ж половина гри зафіксувала п’ятиочковий гандикап «Волиньбаскета» – 34:29.

Після великої перерви Луцьк спробував вкотре відірватися (42:35), але Кременчук швиденько повернувся (42:40). Понад те, саме у цій чверті «Кремінь» вийшов уперед – 42:43.

Гості завелися й кинулись розвивати успіх – 43:45, 45:49. У «Волиньбаскета» травми зазнав Стас Дикий, тож тільки відчайдушні результативні проходи Миколи Полюляка та впертість Віктора Герасимчука і Вячеслава Моторчука тримали лучан у грі.

При 51:51 неймовірний триочковий базер-бітер Полюляка вивів волинян уперед 54:51. Тож усе вирішував четвертий період.

За традицію матчу, «Волиньбаскет» кинувся у відрив – 59:51. За тією-таки традицією, «Кремінь» дістав – 59:56. Половина десятихвилинки засвідчила мінімальну перевагу  господарів 62:61.

У критичний момент знову з дальньої артилерії вистрелив капітан Едуард Федчук – 67:62. Проте за 2:31 рахунок став 67:64, а за 1:21 – вже 67:69.

На кінцівку ж більше сил залишилось у гостей, які довели зустріч до здобуття двох очок – 72:74.