• Головна
  • Луцька школа прийняла "О-тур 2017"
10:52, 14 лютого 2017 р.

Луцька школа прийняла "О-тур 2017"

У неділю, 12 лютого, на території Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 відбулися змагання зі спортивного орієнтування та спортивного туризму «О-тур 2017».

Про це інформує Луцька міська рада на своєму сайті.

У змаганнях зі спортивного орієнтування прийняли участь 83 спортсмени з міста Луцька та Луцького району.

Учасники змагань продемонстрували свої вміння та навички зі спортивного орієнтування на дистанції змагань «За вибором» та з техніки пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод».

Змагання зі спортивного орієнтування проводились у чотирьох вікових групах, окремо серед хлопців та дівчат. Найспритнішими на дистанції змагань «за вибором» серед хлопців стали Брик Юрій (с. Гірка Полонка), Кучулап Сергій (ЗОШ І-ІІІ Ст. №19), Мироненко Максим (НВК №9), Кучулап Максим (ЗОШ І-ІІІ ст. №19). Впевнену перемогу серед дівчат здобули Остапчук Тетяна (с. Гірка Полонка), Фесик Марія (ЗОШ І-ІІІ ст. №20), Черняк Катерина (с. Боратин), Шинкарук Тетяна (ЗОШ І-ІІІ ст. №16).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами міського центру туризму, спорту і краєзнавства учнівської молоді Луцької міської ради та медалями від управління освіти Луцької міської ради.