• Головна
  • Кількість та стан громадських вбиралень у Луцьку залишає бажати кращого
12:23, 8 червня 2012 р.

Кількість та стан громадських вбиралень у Луцьку залишає бажати кращого

Кількість та стан громадських вбиралень (туалетів) в обласному центрі Волині викликає незадоволення у абсолютної більшості мешканців. Презентацію опитування думки лучан провів Молодіжний громадський уряд Луцька (ГУЛ), повідомляє «Під прицілом».

Як зазначила Оксана Лойко, участь в опитуванні взяли 70 осіб. Опитування було проведене в соціальній мережі «ВКонтакті».

Переважна більшість респондентів вказала, що їм відомі громадські вбиральні лише у центрі міста та в парку імені Лесі Українки. Дехто пригадав, що туалети є біля стадіону «Авангард», на залізничному та автовокзалі. 

Абсолютна більшість опитаних висловили своє незадоволення санітарним станом громадських вбиралень.

Переважна кількість респондентів вважає за доцільне розташування громадських вбиралень у Луцьку по вулицях Лесі Українки, Винниченка та проспекту Волі, а також у парку. 

Також деякі лучани висловлювали оригінальні думки з цього приводу, наприклад, вважаючи за доцільне розташування туалетів на кожній зупинці громадського транспорту. 

Стосовно вартості громадських вбиралень, то більшість висловилась за ціну в розмірі 1 - 2 гривні. 

Також важливо, на думку опитаних, встановлювати таблички з інформацією про місце розташування громадських вбиралень. 

Модератор Віктор Пенько звернув увагу на те, що у Луцьку не існує жодних стандартів оформлення, а все робиться під ювілей, свято.

Члени Молодіжного громадського уряду Луцька висловились за донесення до міської влади наявної у місті проблеми та запевнили у активній громадській позиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...