• Головна
  • У Луцьку продають алкогольні та тютюнові вироби неповнолітнім
15:09, 8 червня 2012 р.

У Луцьку продають алкогольні та тютюнові вироби неповнолітнім

У Луцьку деякі працівники закладів торгівлі, громадського харчування та ресторанного бізнесу порушують правила реалізації алкогольних та тютюнових виробів, продаючи їх неповнолітнім. Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

Так, 3 травня працівники служби у справах дітей, відділу кримінальної міліції у справах дітей міськвідділу УМВС України у Волинській області  та  муніципальної дружини провели рейд за маршрутом: пр. Волі - пр. Відродження - вул. С. Ковалевської - вул.Вороніхіна, під час якого були виявлені порушення правил торгівлі:

продавець кафе «Аліса» здійснила продаж
однієї  пляшки 0,5 л слабоалкогольного напою «Лонгер» неповнолітній Б. На продавця складено адмінпротокол за ст. 156 КУпАП ч.2. З батьками неповнолітньої проведена профілактична робота;

продавець торгового павільйону, вул. Вороніхіна, 18,  продала 1 л пива неповнолітньому На продавця також складено адмінпротокол за зазначеною вище статтею. З матір'ю неповнолітнього проведена профілактична робота.

4 травня під час такого ж спільного рейду був
зафіксований факт продажу 0,5 л. пива та пачки цигарок продавцем кіоску № З по вул. Молоді неповнолітній З., 8 травня у кафе «Доміно» продавець продала неповнолітній М. 2 пляшки пива.

13 травня продавець магазину «Славутич», вул.
Воїнів Інтернаціоналістів, 4 А, порушила правила торгівлі та продала 1 пляшку слабоалкогольного напою та пачку цигарок неповнолітньому Р.

24 травня був проведений рейд за маршрутом: пр. Волі - вул. Ковельська - вул. Львівська. Під час рейду в магазині «Любе» був зафіксований факт продажу слабоалкогольного напою та цигарок продавцем неповнолітній М. На усіх продавців складено адмінпротоколи за ст. 156 КУпАП ч.2. З батьками неповнолітніх проведена профілактична робота.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...