• Волинські спортсмени в Білорусі змагаються за вихід до фіналу (ФОТО)
16:36, 16 лютого 2017 р.

Волинські спортсмени в Білорусі змагаються за вихід до фіналу (ФОТО)

Міні-фубольний клуб із Ковеля уже не вперше бере участь у футзальних турнірах різного ґатунку сусідньої країни.

Команда Олександра Мороза навіть ставала чемпіоном однієї з ліг Бреста, - про це повідомляє "Волинь Sport"

Цього сезону «Шанс-Авто» змагається у Відкритому Чемпіонаті Брестської області ELITE LEAGUE.

Ковельчани минулого тижня успішно подолали чвертьфінальний рубіж – двічі зіграли 1:1 з «Амстел», а по пенальті пройшли 4:2.

В 1\2 фіналу суперниками волинян є колектив «Джофре». Перша гра також закінчилась нічиєю 1:1.

У дебюті зустрічі Петро Мороз реалізував штрафний, але в другому таймі після розіграшу аута прогледіли потужний дальній постріл білоруса Самосюка.

Фінальний обмін гострими випадами успіхом ні для кого не увінчався, тож все переноситься на гру №2.

ДЖОФРЕ — ШАНС-АВТО (Ковель) — 1:1 (0:1)

Голи: 0 - 1 — Мороз, 2' (з штрафного), 1 - 1 — Самосюк, 24 (пас — Литвинчук)

Попередження: Д.Самосюк (ДЖОФРЕ) — груба гра, 5', В.Шелест (ДЖОФРЕ) — зрив атаки, 20'.

Арбітри: А.Шеп, Д.Тарасюк