• "Волиньбаскет" програв "Запоріжжю-ZOG"
19:19, 18 лютого 2017 р.

"Волиньбаскет" програв "Запоріжжю-ZOG"

Старт матчу перетворився в один великий ривок господарів. Запорожці перекрили кисень супернику в атаці, не підпускаючи гостей в трьохсекундну зону і змушуючи лучан постійно атакувати з опором. "Волиньбаскет", в свою чергу, давав команді Плеханова здійснювати відкриті кидки і допускав більше втрат, що вилилося в катастрофічні для гостей 7:26 в першій чверті.

Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

У другій чверті ніяких кардинальних змін на паркеті не відбулося. Господарі зменшили оберти в атаці, а волиняни під завісу першої половини зуміли трохи скоротити відставання, проте дефіцит для гостей як і раніше був дуже великим - команди пішли на перерву за 23-очкової переваги запоріжців.

У третій десятихвилинці команді Дмитра Чайковського вдалося ще більше вирівняти гру. "Волиньбаскет" поліпшив відсоток влучань, зменшив кількість втрат і зробив все, щоб зупинити заряджену команду Плеханова в атаці. Однак зробити щось схоже на камбек ресурсів у луцької команди не знайшлося. Більшу частину заключної чверті господарі спокійно догравали "лавкою", утримуючи перевагу на позначці 25+. Високий відсоток реалізації, зібраність в обороні і більш широка ротація дозволили "Запоріжжю" перервати свою 8-матчеву серію поразок і розгромити на домашньому паркеті "Волиньбаскет".

Традиційно результативний матч провів Конате, з яким "великим" "Волиньбаскета" впоратися не вдалося. Лідер запорожців набрав 17 очок. Також відзначимо гру досвідченого захисника господарів Рибалко, який набрав 12 очок при 100% реалізації кидків з гри (3/3 двохчкових, 2/2 трьохочкових).