• Головна
  • "Мистецький олімп нашої Вкраїни не зацікавлений у талановитих артистах", - Галина Конах
17:55, 19 лютого 2017 р.

"Мистецький олімп нашої Вкраїни не зацікавлений у талановитих артистах", - Галина Конах

Відома волинська співачка Галина Конах розповіла про свої враження від перегляду третього півфіналу відбору на "Євробачення-2017".

Свої думки виконавиця виклала на своїй сторінці у мережі "Фейсбук".

"Скажіть, будь-ласка, у мене однієї такі дивні відчуття опісля перегляду третього півфіналу чи тут є ще хтось з упевнененням того, що тупо злили найкращих, придумавши жеребкування й голосування, об'єднавши усіх "най-най" в тісні рамки останнього ефіру? (Щодо голосування, то компетентність переважної більшості українців - взагалі варто під сумнів ставити, враховуючи, за кого регулярно віддаємо голоси на виборах...)
Скажіть, будь ласка, невже так складно створити експертну комісію (де-де, а у нас по цьому спЄци ще ті), котра б професійно розсортувала по трьох півфіналалах учасників від слабшого до найсильнішого, а далі вже голосуйте, скільки влізе. Зрештою, кращий завжди вирізнятиметься на фоні слабшого!", - йдеться у дописі. 

"Серце кров'ю обливалось, коли спостерігала за виступами й паралельно згадувала "лідерів" минулотижневих семі-фіналів. Ну чому такий роковий збіг обставин???
Маю особисті негодовання щодо вчорашніх результатів оцінюваннь як експертних, так і глядацьких. НЕ ПОГОДЖУСЯ НІКОЛИ з фіналуванням "O.Torvald", такі, як KADNAY були на голову више усіх учасників як третього, так і минувших півфінальних відборів. НЕ ПОГОДЖУЮСЬ з низькими результатами для Анастасії Прудіус. Так, можливо, у неї і є грішки, такі, як участь у "Новій хвилі 2016" (місце проведення - Сочі, країна-організатор - Росія), АЛЕ (!!!), якщо вже добре покопирсатися, то на кожного можна "нарити", аби тільки бажання було! Пробачте, та ні Таяна, ні Ілларія й поряд не стояли вокально з Настею - ось вам один з прикрих наслідків "об'єктивного" жеребкування. 
Шкода Віталія Козловського й "Green Gray": як би там не було, виступивши у попередніх ефірах, вони мали б набагато вищі результати, аніж учора - ... і знову наслідки жеребкування, "об'єктивного" жеребкування!...", - пише Галина Конах.

"Але вчора я дуже точно зрозуміла, до чого усе це (думаю, ви теж будете зі мною солідарні). Головна "причина" усіх жеребкувань й непохитних правил - "чарівне" юне створіння (у всіх розуміннях цього слова) MELOVIN! Ось заради чого (для мене він відноситься до третьої особи "воно") увесь цей "хіД і парад"! Наступного тижня фінал можна й не дивитися - Україну представить він! Як на мене, білими нитками по чорному зшите його "витягування за вуха" в мнімі хорошисти національного відбору! Якщо говорити про аранжування його пісні й саму пісню, постановку - претензій "0" - все настільки грамотно й амбіційно, що виникає питання: "а навіщо було тратити як наш глядацький, так і дорогоцінніший час артистистів, коли і так усе було ясно?" ...
Шкода, що нас вважають за ловів й нав'язують свої формати - хлопця з невизначеним кольором волосся, очей (боюсь, що список може бути продовженим), Rozhde-нних і ненароджених O.Torvald-ів, котрі не тільки Сальтом, але й усім своїм єством тягнуть нас назад , притуляючи тонкість мистецького сприйняття, аби на далі ми вже не могли відрізнити г...вняне від геніального. Якихось пару осіб нам внушають, що це класно і круто. НІ, шановні, не класно і не круто!!! Це шаблонне, продумане до найтонших дрібниць, дуже швидкопсуюче й вже післязавтра ваші критерії тріснуть по швам й радикально зміняться. А кому будуть потрібні "сьогоднішні фаворити" ??? Правильно - НІКОМУ! З'являться інші, з вставними очима, причіпними руками й ротом на потилиці... а про цих ми забудемо, бо нічого духовного у своєму "мистецтві" вони не несуть", - зазначає артистка.

"Прикро констатую, що український нацвідбір не відкрив нової "Джамали" чи "Руслани", а мистецький олімп нашої Вкраїни не зацікавлений у талановитих артистах.

П.С. А ще на серці ниє один спогад... 18-те лютого... обираючи дати проведення півфіналів, ніхто навіть не згадав... нікому не разу не йокнуло... 
Соромно за вас, ой, як соромно... 
Та ж хіба ж у вас є сумління ? У вас своя "бронь" - матеріальна, куди нам зі своїми чистими душами, тонкими, як лист фанери... несправедливі кулі його вмить пробивають, не даючи шансу на життя...

Пам'ятаємо... дасть Бог, наступного року згадаєте і ви...", - додає співачка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...