• Головна
  • Просять ввести контролерів у луцьких "маршрутках"
21:52, 22 лютого 2017 р.

Просять ввести контролерів у луцьких "маршрутках"

Лучани хочуть, щоб у "маршрутках" були контролери, які б рахували пасажирів і контролювали порядок.

Відповідне прохання на сайті Єдиної системи місцевих петицій зареєстрував Вадим Слива.

«Останнім часом перевізники вкотре почали підіймати питання про підвищення тарифів за проїзд в міському транспорті, мотивуючи це низькою рентабельністю перевезень пасажирів у місті. Однак, вирахувати її практично нереально, оскільки немає обліку квитків, а отже і кількості перевезених пасажирів. Водій перевіз умовно 1000 пасажирів, власнику маршрутки відзвітував про 800, а той, в свою чергу, стверджує, що їх було 600 і що маршрут нерентабельний, вартість проїзду потрібно підіймати», - пише лучанин.

Тому чоловік пропонує зобов'язати управління транспорту заснувати посаду незалежного контролера для перевірки проїзних документів у пасажирів.

«Достатньо 2-4 людини на місто, які б протягом дня за випадковим вибором переходили з однієї маршрутки в іншу, перевіряли квитки у пасажирів. Це, в свою чергу, простимулює пасажирів вимагати від водія видавати квиток. А оскільки квитки - це номерний документ, то можна буде прослідкувати, яку кількість пасажирів було перевезено за день», - написав автор.

На його думку, контролер може перевіряти якість надання послуг перевізником: чистоту в автобусі, культуру поведінки водія, музику в салоні та інше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...