• Головна
  • «Не потрібно позбавляти депутата права допомагати людині», - Андрій Козюра
15:54, 23 лютого 2017 р.

«Не потрібно позбавляти депутата права допомагати людині», - Андрій Козюра

Сьогодні, 23 лютого, під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів обговорили питання про затвердження програми використання коштів депутатського фонду у 2017 році.

Особливу увагу було зосереджено на використанні коштів депутатського фонду для допомоги населенню.

Депутат міськради Андрій Козюра розповів, що у багатьох містах України депутати використовують кошти депутатського фонду для допомоги виборцям, і він теж вирішив внести цю зміну у програму. Проте Тарас Шляхтич виступив проти цього. За його словами, в міськраді створена комісія, яка виділяє кошти для вирішення соціально-побутових проблем. Вона неодноразова надавала допомогу у розмірі 70 і 100 тисяч гривень, тому недоцільно використовувати кошти з депутатського фонду для вирішення соціально-побутових проблем, бо вони мають використовуватися для розвитку міста.

Директор департаменту соціальної політики Тетяна Книш розповіла про надання коштів населенню для допомоги. З її слів, кошти виділялися за заключенням лікаря, який чітко визначає діагноз. Кошти надавалися для допомоги людям, які постраждали від пожеж. Причиною відмови людям у наданні допомоги є постійність, з якою вони звертаються.

«Є "клієнти", які звертаються із проблемою гіпертонії кожного року, проте гіпертонією хворіє майже половина населення», - резюмує Тетяна Книш.

Також депутати обговорювали інші пункти про використання коштів депутатського фонду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...