• Головна
  • Коли в Україні "осучаснять" пенсії?
22:32, 28 лютого 2017 р.

Коли в Україні "осучаснять" пенсії?

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко висловив думку, що за умови збереження темпів зростання надходжень до Державного бюджету України та бюджету Пенсійного фонду України внаслідок підвищення розміру мінімальної заробітної плати, "осучаснення" пенсій можна буде здійснити вже найближчим часом.

Про це повідомляє його прес-служба. 

На засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення підвищення мінімальної зарплати, яке відбулося сьогодні, 28 лютого, Павло Розенко повідомив, що станом на кінець лютого, доходи до Держбюджету від податків збільшилися на 50% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, до місцевих бюджетів - на 70% (в першу чергу надходження від ПДФО). Також на 43% в порівнянні з попереднім роком зросли надходження і до Пенсійного фонду .

«Це на 22% більше, ніж було заплановано. І якщо ми збережемо такі темпи, якщо бізнес і економіка будуть нам показувати такі результати, зокрема, по детінізації, зможемо реально говорити про запровадження додаткових програм соціального захисту. Насамперед, цей додатковий ресурс потрібно спрямувати на посилення соціального захисту пенсіонерів. Тому я доручаю Мінсоцполітиці і Пенсійному фонду в найкоротші терміни напрацювати механізм дійсно справедливого осучаснення пенсій», - сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...