• Головна
  • Громадська рада хоче контролювати субпроект "Вдосконалення медичної допомоги"
15:19, 1 березня 2017 р.

Громадська рада хоче контролювати субпроект "Вдосконалення медичної допомоги"

Громадська рада при Волинській ОДА вирішила взяти під контроль реалізацію субпроекту "Вдосконалення медичної допомоги хворим з системами кровообігу у Волинській області".

Про це стало відомо вчора, 28 лютого, під час засідання Громадської ради при Волинській ОДА.

За словами члена Громадської ради Сергія Новосада, проект має реалізуватися 5 років. Після 2 років реалізації субпроекту не помітно ніяких результатів. Його керівники лише отримують зарплату, на яку виділено 3% від загальної суми позики. Контроль за реалізацією проекту здійснює Світовий банк, а участь Міністерства охорони здоров'я у контролі за підготовкою і підписанням контрактів, згідно висновків Рахункової палати, визнано недостатніми. Позику мають віддавати з 2020 по 2038 рік, а вже є 1,2 мільйона доларів штрафу за невикористання коштів. Із половини виділеної суми 66% використали на консультативні послуги та супроводження проекту. Також 50 тисяч доларів виділено на створення електронного реєстру пацієнтів у Волинській області. Разом із тим було анонсовано, що МОЗ створює таку систему по всій Україні.

Громадська рада взяла інформацію Сергія Новосада до відома. Також було вирішено звернутися до голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, щоб той взяв під особистий контроль хід реалізації проекту та ініціювати перед представництвом Світового банку погодження питання щодо зменшення зарплат консультантів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...