• Головна
  • "Варта порядку" заявила, що діє відкрито
18:17, 1 березня 2017 р.

"Варта порядку" заявила, що діє відкрито

Луцьке громадське формування "Варта порядку" на своєму офіційному сайті оприлюднило заяву, в якій говориться, що вартівці відкрито провадять свою діяльність.

Текст заяви подаємо без змін:

Вже протягом кількох років громадське формування «Варта порядку» робить наше місто безпечнішим, виходячи на щоденні патрулювання, допомагає працівникам поліції у затриманні небезпечних злочинців, чим вже давно заслужила повагу та довіру лучан.

Ще з 2001 року Громадське формування «Варта порядку» здійснює свою діяльність спільно з Луцьким міським відділом через Програму заходів щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності, ініціатором якої є саме управління поліції та Луцька міська рада.

Відповідно Луцькою міською радою виділяються кошти на реалізацію програми. Для прикладу у 2015 році ця сума становила майже 184 тисячі гривень. Дані кошти були витрачені на оплату комунальних послуг (опалення, електроенергія, водопостачання, вивіз сміття, обслуговування вбудовано-прибудованих приміщень, телекомунікаційні послуги) дев’яти опорних пунктів Луцького міського відділу поліції.

Що стосується фінінсової політики громадського формування «Варта порядку», то вона є доволі прозорою. Наше формування налічує більше тисячі членів, які сплачують членські внески  (сума яких визначена протоколом засідання формування), які витрачаються на оплату комунальних послуг орендованого приміщення (офісу), оренди автомобілів, придбання пального для виїздів, канцелярії, придбання форменного одягу.

Дана інформація також знаходиться у вільному доступі на сайті громадського формування «Варта порядку».

Громадське формування «Варта порядку» звертається до журналістів, які провадять з цього приводу «журналістські розслідування» та живуть з новин, які «погано пахнуть», не варто шукати «сенсацію» там, де її немає, витрачаючи дорогоцінний журналістський час, на різного роду запити, якщо інформація знаходиться у вільному доступі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...