![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
10:35, 6 березня 2017 р.
"Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО)
У домашньому поєдинку 20 туру УПЛ луцька «Волинь» з мінімальним рахунком поступилася лідеру чемпіонату донецькому «Шахтарю».
Тренер донеччан Паулу Фонсека дещо здивував стартовим складом своєї команди. В пару до опорника Тараса Степаненка Фонсека поставив Віктора Коваленка, який здебільшого грає на позиції під нападником, а роль «десятки» отримав Тайсон. У «Волині» замість дискваліфікованого Анатолія Діденка в старті з’явився молодий півзахисник Андрій Ляшенко. Артема Кичака, котрий пропустив 6 голів в минулому поєдинку проти «Олександрії», замінив досвідчений "страж воріт" «хрестоносців» Віталій Неділько.
На початку поєдинку ініціативою заволоділи гості. На 12 хвилині з-за меж штрафної під перекладину воріт пробивав Тайсон, але завдяки дотику Неділька м’яч полетів вище воріт, хоча арбітр цього не побачив і не призначив кутового. А вже на 16 хвилині після навісу з кутового і удару в штангу Олександра Кучера Тайсон забив, проте взяття воріт не зарахували через офсайд. В середині першої половини зустрічі Марлос, обігравши захисника волинян, змістився з флангу, проте не зумів поцілити у дальню дев’ятку воріт господарів. «Волинь» теж мала нагоди для взяття воріт. Петров не зумів переправити м’яч у сітку після помилки воротаря «гірників» Андрія П’ятова, котрий невдало зупинив м’яча після пасу назад від Олександра Кучера. На перерву команди пішли з нулями на табло.
Щоб зберегти тринадцятиочковий відрив від свого найближчого сусіда по турнірній таблиці київського «Динамо», гірникам потрібно було перемагати. Тому початок другого тайму розпочався з навали гостей на ворота «Волині». Ісмаїлі навісив на Срну, проте Неділько парирував удар капітана гірників і перевів «кулястого» на кутовий. До слова, Неділька, який неодноразово виручав господарів поля, можна назвати найкращим гравцем команди у цьому матчі. Через 10 хвилин після початку другого тайму чудовий момент для взяття воріт мав нападник донеччан Бланко Лещук, проте Неділько знову виручив свою команду, витягнувши м’яч з-під перекладини воріт. На 64 хвилині Лещук впритул "розстрілював" ворота лучан, але влучив у голкіпера «хрестоносців». Вже через дві хвилини «Шахтар» "розписався" у воротах господарів. Бернард віддав розрізну передачу на Тайсона, той обіграв воротаря і зробив прострільний пас вздовж воріт, який замкнув Віктор Коваленко, встановивши при цьому остаточний рахунок в матчі.
«Волинь» намагалася зрівняти рахунок, але численні навіси до штрафного майданчика не створили особливих проблем для гірників. У підсумку за невиразної гри «Шахтар» зумів вибороти чергові три очки і зберегти перевагу у тринадцять пунктів над київським «Динамо», а лучанам не варто перейматися, бо в наступоному турі їх очікує надпринциповий поєдинок проти сусідів по турнірній таблиці львівських «Карпат».
Текст і фото: Олександр Зелінський
!["Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-1 "Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
!["Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-2 "Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
!["Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-3 "Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
!["Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-4 "Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
!["Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-5 "Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
!["Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-6 "Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
!["Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-7 "Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
!["Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-8 "Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-8](/dist-assets/images/cap.jpg)
!["Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-9 "Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-9](/dist-assets/images/cap.jpg)
!["Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-10 "Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-10](/dist-assets/images/cap.jpg)
!["Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-11 "Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-11](/dist-assets/images/cap.jpg)
!["Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-12 "Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-12](/dist-assets/images/cap.jpg)
!["Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-13 "Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-13](/dist-assets/images/cap.jpg)
!["Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-14 "Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-14](/dist-assets/images/cap.jpg)
!["Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-15 "Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-15](/dist-assets/images/cap.jpg)
!["Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-16 "Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-16](/dist-assets/images/cap.jpg)
!["Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-17 "Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-17](/dist-assets/images/cap.jpg)
!["Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-18 "Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-18](/dist-assets/images/cap.jpg)
!["Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-19 "Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-19](/dist-assets/images/cap.jpg)
!["Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-20 "Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-20](/dist-assets/images/cap.jpg)
!["Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-21 "Волинь" не без бою поступилася донецькому "Шахтарю" (ФОТО), фото-21](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...