• Головна
  • "Всі правоохоронні органи пов’язані між собою і прикривають своїх", - Ігор Поліщук
17:22, 7 березня 2017 р.

"Всі правоохоронні органи пов’язані між собою і прикривають своїх", - Ігор Поліщук

Сьогодні, 7 березня, у конференц-залі Палацу культури відбулася прес-конференція голови фракції "УКРОП" Ігоря Поліщука щодо інкримінування йому корупційних дій.

На початку прес-конференції всім присутнім продемонстрували сюжет про проникнення в кабінет ректора ЛНТУ Петра Савчука, який був відзнятий ще 11 листопада.

"Всі правоохоронні органи пов’язані між собою і прикривають своїх", - Ігор Поліщук, фото-1

Ігор Поліщук розповів, що на місце події довго не прибувала слідча група і не проводилися слідчі дії. Лише після розголосу в ЗМІ інформації про проникнення в кабінет Петра Савчука, туди відправили молоду слідчу, яка тільки закінчила академію. За словами Ігоря, він був адвокатом ректора.

"Слідство по цій справі саботувалося, нікому не оголосили підозру, хоча три особи були затримані на місці злочину. На сесії я оголосив депутатський запит, в якому звернувся до прокурора Волинської області Максима Киричука, вказавши інформацію про затриманих, які є працівниками правоохоронних органів, і попросив, щоб він забезпечив об'єктивне розслідування цієї справи. Всі троє затриманих були сфотографовані і багато людей їх впізнало", - говорить голова Поліщук.

"Всі правоохоронні органи пов’язані між собою і прикривають своїх", - Ігор Поліщук, фото-2

Голова «УКРОПу» сказав, що в отриманій відповіді на його запит йшлося про те, що діяльність прокуратури має бути незалежною від будь-якого впливу. "Мій депутатський запит розцінили, як тиск на прокуратуру, але всі правоохоронні органи плов’язані між собою і прикривають своїх", - резюмує депутат.

Також він сказав, що на нього складено три протоколи про адміністративні правопорушення і йому інкримінують неповідомлення про наявність конфлікту інтересів та незаконне розголошення інформації:  "Ця стаття полягає в незаконному розголошенні інформації посадовою особою. Проте я не є посадовою особою і це звинувачення взагалі виглядає абсурдним".

Також Ігор Поліщук сказав, що депутатський запит він оголошував на сесії в листопаді 2016 року, а протоколи складені лише 28 лютого. Він наголосив, що прискорення цієї справи саме зараз є однією з форм тиску і це пов’язано з політичною ситуацією в місті.

"Всі правоохоронні органи пов’язані між собою і прикривають своїх", - Ігор Поліщук, фото-3

Не оминув Ігор Поліщук і постаті секретаря міськради Юлії Вусенко: "На сьогоднішній день більшість депутатів не бачать Юлію Вусенко виконуючою обов’язків міського голови. Її кандидатура лобіюється Володимиром Гунчиком через Адміністрацію Президента, групою "Континіум", зокрема, Степаном Івахівим, та мером Львова Андрієм Садовим, якому потрібно вирішити проблему зі сміттям. Це є прямою загрозою для міста", - каже Поліщук.

Він розповів, чому депутати не визнають смерті Миколи Романюка: "Факт смерті визнають постанови, а не міська рада. Міська рада може визнати тільки дострокове припинення повноважень. А поєднання слів «невизнання смерті» було запущено у ЗМІ, щоб маніпулювати пам’ятю Миколи Романюка".

Також він додав, що Луцька міська рада заблокована небажанням пані Вусенко і тими, хто її лобіює, прощатися зі своєю посадою. Голова фракції  сказав, УКРОПівці З'ЯВЛЯТЬСЯ на 20 і на 21 сесії міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...