• Головна
  • "Якщо ми зараз встановимо ціну у розмірі 4 гривні - прості люди нас не зрозуміють", - Андрій Козюра
18:40, 7 березня 2017 р.

"Якщо ми зараз встановимо ціну у розмірі 4 гривні - прості люди нас не зрозуміють", - Андрій Козюра

Сьогодні, 7 березня, під час позачергового засідання виконавчого комітету Луцькради обговорювали "болюче" для всіх  питання підняття вартості проїзду у міських маршрутках.

На початку заходу член виконкому Олег Бондарук запропонував присутнім зняти питання про підняття тарифу, оскільки невдовзі має відбутись громадське слухання стосовно підняття вартості проїзду. Проте, пропозицію підтримали лише 6 із 13-ти членів виконкому, тому, все ж, питання розглянули.

Про проект рішення розповів директор департаменту економічної політики Олександр Озінович, який зауважив, що тариф на проїзд встановлюється на рівні 4 грівень для дорослих та 1 гривні для дітей (6-14 років). За його словами, ці зміни офіційно мусили б започаткуватись з 15 березня. Також, пан Озінович сказав, що маршрути, на котрих проходило "обстеження" дещо занизили пасажиропотік. "Дані обстеження на 25% перевищують дані перевізника".

До обговорення вступили й депутати Луцькради, тому у ситуації з'явилось дві сторони: ті, що підтримують перевізників і ті, що проти підвищення ціни за проїзд.

"Я не хочу маніпулювати, а скажу чесно й відверто. Підняття вартості проїзду - це не перший цвях. Перший - спускання гривні нижче плінтуса, другий - підвищення ціни на газ, і є ще багато прикладів. Якщо ми зараз встановимо ціну у розмірі 4 гривні - прості люди нас не зрозуміють. Ті документи, які вчора показали під час комісії - це не документи. Де печатка і підпис? Для мене, як юриста, це не документ!"- обурюється депутат Луцькради Андрій Козюра.

До слова, він показав знімки документів, які мали б бути основною підставою для підвищення вартості перевезень. Звичайний надрукований аркуш паперу, який не має жодного підпису та печатки.

Попросився виступити й директор підприємства «Санрайз» Юрій Девіцький, який зауважив, що обстеження пасажиропотоку мусить проводитися протягом року, а не місяць. До того ж, чоловік наголосив на тому, що під час "моніторингу" ніхто не рахував "зайців", котрих у луцьких маршрутках вистачає.

« Вже близько 3 місяців ми працюємо у кредит. Борг налічує вже майже 1 мільйон гривень. Щодня мої постачальники висувають мені ультиматум. Дійде до того, що вже завтра ми не зможемо виїхати в рейс. Якщо ви хочете, щоб транспорт не зупинявся, будьте добрі, проголосуйте за даний тариф", - резюмував пан Юрій. 


У результаті, сьогоднішній виконком не підтримав проекту рішення про підняття вартості проїзду до 4 гривень. 


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...