• Головна
  • Луцьк до вересня перевірять на «інтеркультурність
09:40, 15 червня 2012 р.

Луцьк до вересня перевірять на «інтеркультурність

Як було повідомлено на Форумі Інтеркультурних Міст, Луцьк перевірять на Міжкультурний індекс.

Про це повідомив власкор «Перця Волинського».

Індекс інтеркультурності експерти Ради Європи визначають за допомогою 14 критеріїв. На практиці – це виглядає як питальник з 69 пунктами, який надсилають місту. На основі цього отримують перші висновки. Наступний етап – експертний візит до міста. Остаточний звіт фахівців визначає індекс, за яким місто отримує своє місце у рейтингу і напрямок для роботи з вдосконалення якоїсь сфери.

Серед 11-ти українських міст, учасників Програми «Інтеркультурні міста», високі показники має місто Прилуки. Як повідомив Олександр Буценко, директор Центру розвитку «Демократія через культуру» (один із організаторів Форуму Інтеркультурних міст, що 14-17 червня відбуєваться у Луцьку), Прилуки по деяких показниках випереджають Барселону та інші відомі міста. Тоді, мовляв, європейців цікавить що це за місто і що там відбувається.

Як стверджують організатори Форуму, висновки експертів щодо Луцька будуть готові уже до вересня.

Довідка:

Міжкультурний Індекс міст є тестувальним інструментом, який був підготовлений за підтримки BAK Basel економіки, складається з ряду показників, які дозволяють проілюструвати, що міжкультурна інтеграція означає на практиці і як це реалізовано в конкретних містах. 
Індекс оцінює, як місто себе проявляє в різних сферах політики і управління, дозволяє порівняти різні міста шляхом зіставлення їх досвіду і потреб у навчанні в конкретних областях. Перевіряються різні гіпотези про співвідношення політики, конкретні міжкультурні результати політики, економічні показники і безпека міста, демографічні дані тощо. Анкета індексу існує на даний момент англійською, французькою, німецькою, італійською та російською мовами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...