
16:32, 11 березня 2017 р.
Загиблого Героя АТО з Луцька посмертно нагородили орденом
Вбитого снайпером під Авдіївкою лучанина Максима Гринчишина нагородили орденом.
Президент України Петро Порошенко відзначив нагородами 75 військовослужбовців: 49 бійців, які отримали поранення; 26 - нагороджено посмертно. Серед них і лучанин Максим Гринчишин.
Проце 11 березня повідомили у прес-службі Глави держави.
"Більшість військових, які отримали нагороди, були поранені у боях восени 2016 - взимку 2017 року в районі Авдіївки, Світлодарської дуги, на Маріупольському напрямку.
Захисник із Луцька Максим Гринчишин нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня", - повідомляє прес-служба.
"Максим Гринчишин з вересня 2014 року з перервами героїчно виконував бойові завдання в зоні проведення АТО. 19 лютого 2017-го під час обстрілу бойовиками в районі Авдіївки отримав поранення несумісні з життям", - зазначають в Адміністрації Президента.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
5 міст, 215 учасників: як го "Дівчата" разом з Нацполіцією змінюють культуру реагування на насильство
Новини компаній
17:00
Вчора
Як захистити підлітка від маніпуляцій в інтернеті? Безкоштовний онлайн-курс від Unicorn School – рішення для всієї родини
Новини компаній
11:00
18 червня
09:42
18 червня
22:51
16 червня
live comments feed...