• «Волинь» програла львівським «Карпатам» (ФОТО)
10:34, 12 березня 2017 р.

«Волинь» програла львівським «Карпатам» (ФОТО)

Матч «Волині» та «Карпат» - це одне з найпринциповіших футбольних протистоянь України, тому команди у посиленому режимі готувалися до цього поєдинку.

Львів’яни хотіли перервати 5-річну безвиграшну серію на своєму полі проти «Волині», а «хрестоносці» бажали здобути першу перемогу у цьому сезоні та порадувати своїх вболівальників.

Відбувши дискваліфікацію, до основного складу лучан повернувся досвідчений нападник Анатолій Діденко, а місце у воротах знову зайняв Віталій Неділько, який потрапив до збірної минулого туру. У «Карпат» з перших хвилин грав орендований у «Динамо» Олександр Гладкий.

На правах господарів активніше розпочали «Карпати». На 15-й хвилині нападник зелено-білих Олександр Гладкий протягнув м’яч і намагався пробити у ближній кут воріт Неділька з-за меж карного майданчику, проте у рамку воріт влучити не зміг. За кілька хвилин львів’яни зуміли відкрити рахунок у матчі. Обігравши правого захисника «хрестоносців» ЮріяРоманюка, Микола Матвієнко навісив у штрафний майданчик, де після скидки головою від Павла Ксьонза, з кількох метрів забив Олександр.

Зазначимо, що для Гладкого це був дебютний гол у цьому сезоні.

Перший момент «Волинь» створила на 25-й хвилині. Після подачі кутового від Мемешева головою пробивав Антолій Діденко, проте м’яч пролетів біля штанги воріт «Карпат». На 32-й хвилині львів’яни розігнали контратаку, проте Кльоц не зміг дотягнутися до м’яча після подачі Гладкого. Вже у доданий до першого тайму час зелено-білі знову мали можливість подвоювати рахунок, але Ігор Худобяк не зміг замкнути "простріл" одного з партнерів.

Здавалося, що на другий тайм лучани вийдуть налаштованішими, ніж господарі, адже їм потрібно було відіграватися, проте другу половину матчу знову активніше розпочали «Карпати». Після вкидання аута з-за меж штрафної пробивав Олег Голодюк, але м’яч пролетів над поперечиною. Проте вже на 53-й хвилині рахунок подвоїв Ігор Худоб’як. Гравці «Карпат» запресингували захист гостей і після розрізного пасу від Гладкого Ігор Худоб’як з другої спроби відправив м’яч у сітку воріт. «Волинь» ніяк не могла зібратися після 2-го пропущеного голу. На 67 хвилині Ксьонз «черпачком» вивів Олексія Гуцуляка сам на сам з Недільком, проте він невдало обробив м’яч та втратив момент. Лише на 75-й хвилині гостям вдалося створити по-справжньому небезпечний момент. Війшовши в карний майданчик «Карпат», лівий захисник лучан Владилав Шаповал прострілив на 11 метрів, звідки в ближній кут пробивав Олександр Чепелюк, проте на удар неймовірним чином зреагував кіпер львів’ян Євген Боровик. На 88-й хвилині лучани змоги відквитати один гол. Після передачі з власної частини поля від Неділька, Сергій Петров скинув головою на Артема Дудіка, який з-за меж штрафної відправив «кулястого» у дальній кут воріт Боровика – 2:1.

Проте в «хрестоносців» не вистачило сил для фінального штурму і в підсумку вони зазнали 3-ї поспіль поразки у нинішньому сезоні.

«КАРПАТИ»: Боровик, Ксьонз, Нестеров, Дитятьєв, Лобай, Матвієнко, Філімонов, Кльоц (Чачуа, 77), Худоб’як (Завійський, 80), Голодюк (Гуцуляк, 65), Гладкий.

«ВОЛИНЬ»: Неділько, Романюк, Логінов, Р. Никитюк, Шаповал, Тетеренко (Міха, 80), Мемешев, Дудік, Ляшенко (Задерецький, 64), Петров, Діденко (Чепелюк, 57).

Голи: Гладкий, 18, Худоб’як, 53 – Дудік, 88.
Попередження: Кльоц, 13, Боровик, 90+5 – Романюк, 23, Діденко, 24, Шаповал, 41.

Текст: Олександр Зелінський