• Головна
  • Відкрите звернення «Ліга-Нова» щодо подій 10.06.12 у м.Луцьку
Реклама
15:45, 15 червня 2012 р.

Відкрите звернення «Ліга-Нова» щодо подій 10.06.12 у м.Луцьку

Реклама

Шановні пані та панове!

10 червня в 4.25 між першим і другим під'їздами будинку на вулиці Рівненській, 109 в Луцьку відбулося раптове руйнування несучих конструкцій з першого по п'ятий поверхи.
Деякі ЗМІ, не чекаючи результатів офіційного розслідування, спираючись на домисли і чутки, розповсюдили інформацію про те, що винуватцем цієї трагедії став магазин «Ліга-Нова», який знаходиться на 1-му поверсі вказаної будівлі.
Мовляв, при проведенні робіт з перепланування магазину на першому поверсі і в підвальному приміщенні були зруйновані опорні конструкції будинку, що і привело до обвалу і загибелі людей.
При цьому жоден з представників ЗМІ не звертався за офіційними коментарями до нашої фірми. 
Отже:
1. Меблевий магазин «Ліга-Нова» в м. Луцьку за адресою вул.Рівненська, 109 працює з 23 липня 2004 р., тобто майже 8 років, а не 1,5, і не 2 роки, як повідомляли деякі ЗМІ. Магазин працює на підставі договору оренди, укладеного з власником приміщення вже після ремонту. Магазин орендує частину першого поверху 5-ти поверхового будинку, разом з іншими магазинами і поштовим відділенням. Раніше на цьому місці був продовольчий магазин, запланований ще за будівництва будинку.

2. У приміщенні колишнього продовольчого магазина були проведені виключно ремонтні роботи, без яких-небудь пошкоджень несучих конструкцій (стін, колон, перекриттів і т.д.) у чіткій відповідності до проекту. 

3. Про те, що жодних пошкоджень і змін опорних конструкцій не було, свідчить порівняння 2-х планів з техпаспортів: план колишнього продовольчого магазина і план після ремонту. 

4. Акт державної технічної комісії, підписаний всіма компетентними органами в кількості 16 (!), підтверджує, що ремонт виконаний відповідно до проекту і план відображує дійсність. 
Додаткові докази цьому факту - фотографії, виконані до і після ремонту.

5. Член експертної комісії, що працює на місці обвалу, завідувач лабораторії будівельних конструкцій і споруд Національного університету водного господарства Олександр Борисюк повідомив ЗМІ, що причини трагедії потрібно шукати не на першому поверсі, де розташовується наш магазин, і не в підвалі, що належить ЖЕКу, а зверху. Крім того, результати огляду експертів показали, що в приміщенні магазину жодна опорна конструкція не мінялася: http://www.volynpost.com/news/4822-na-pershomu-poversi-nesuchyh-stin-nihto-ne-zminyuvav-fahivec-pro-obval-budynku

6. Саме директор магазина «Ліга-Нова» ще 28.05.12 р. в 10.00 звертався в ЖЕК з приводу тріщини, яка пішла по фасаду будівлі. Цей факт офіційно зареєстрований слідчою комісією. 
ЖЕК ніяк не відреагував. 

7. Прокуратура Луцька порушила кримінальну справу за фактом службової недбалості службовців Луцької міської ради, що привела до тяжких наслідків (ч.2 ст. 367 Кримінального кодексу України). 

«Ліга-Нова» має всі документи, підтверджуючі вищесказане: планом і фотографіями колишнього продовольчого магазина (до ремонту), планом і фотографіями приміщення після ремонту та ін. Всі документи були надані слідчій комісії. 
«Ліга-Нова» готова співпрацювати зі всіма ЗМІ, що займають чесну і неупереджену позицію, поважають себе і навколишніх людей, для яких головне - принципи об'єктивності, а не заробляння сумнівних балів на чужому нещасті.
«Ліга-Нова» добре усвідомлює, що ніякі інтереси бізнесу не можуть порівнятися з цінністю людського життя. Проте ми просимо пам'ятати, що співробітники магазину «Ліга-Нова» - такі ж люди, вони мають сім'ї, чесно живуть і працюють і гідні шанобливого відношення до себе. 

Давайте, перш за все, залишатися людьми, не втрачати в гонитві за сенсаціями свою честь і професіоналізм!

Офіційна позиція «Ліга-нова» розміщена на сайті www.liganova.kiev.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...