• Головна
  • Податківці потрусили торговців алкоголем і тютюном
16:20, 15 червня 2012 р.

Податківці потрусили торговців алкоголем і тютюном

Волинські податківці виявили 56 порушень у продажі алкогольних та тютюнових виробів

Про це повідомили у секторі взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю ДПС у Волинській області.

У травні 2012 року департамент контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів у Волинській області провів 30 перевірок. 

У сфері торгівлі тютюном та алкоголем встановлено два факти роздрібної торгівлі виробами з підробленими марками акцизного податку та чотири взагалі без них.

Також були встановлені порушення у збуті алкоголю та тютюну за цінами, які не відповідали встановленому розміру роздрібних цін. 

Зокрема виявили 5 порушень, коли алкогольні напої продавалися за цінами, нижчими від мінімальних. Тютюн же у 7 випадках продавали за цінами, вищими від встановленого розміру максимальних цін для тютюнових виробів.

Під час перевірки податківці зафіксували також два факти зберігання спиртовмісних напоїв у місцях, що не внесені до державного реєстру. А також було встановлено 10 випадків порушення умов ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

У травні цього року регіональне управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів у Волинській області анулювало дію 34 ліцензій та призупинило дію 18 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...