• Головна
  • У Луцьку масово поширюються листівки Медведчука за «двуязичіє»
16:55, 15 червня 2012 р.

У Луцьку масово поширюються листівки Медведчука за «двуязичіє»

У Луцьку масово поширюються російськомовні листівки громадянського руху «Український вибір» Віктора Медведчука, в яких активно пропагується теза про «двуязичіє» і входження до нового союзу з колишнім окупантом України – Росією. Про це повідомляє «Під прицілом».

У російськомовній листівці колишнього глави адміністрації Леоніда Кучми, а тепер – відданого кремлівського слуги Віктора Медведчука за мішурою загальних фраз про необхідність політиків нести відповідальність за власні обіцянки та побудову громадянського суспільства приховується відверта агітація за новий союз з Росією та наступ на українську мову.

Віктор Медведчук апелює до того, що власність у державі належить кільком десяткам олігархів, хоча він сам стояв біля витоків формування вбивчої для держави олігархічно-кланової моделі розвитку.

Потім збанкрутілий політик облудливо пише, що громадяни України вибирають ті політичні сили, які декларують своїм пріоритетом відновлення та розвиток економічних і культурних зв’язків з колишнім окупантом – Росією. Віктор Медведчук відверто агітує за «двоязичіє» та називає цю ознаку національної меншовартості і колоніального минулого «перевагою, яку треба зберегти і розвивати».

Насамкінець, колишній член СДПУ (о) запускає тезу про те, що столицею нової імперії формально має стати Київ. Але Медведчук бачить в цьому ознаку відродження новітньої Російської імперії.

Усього в Києві було видано 4,75 мільйона агітаційних листівок Віктора Медведчука під назвою «Украинский выбор». Очевидно, замовник отримав серйозну фінансову підтримку з боку ворогів української незалежності, які зацікавлені у збереженні колоніального статусу країни, відновленні русифікації та остаточній втраті української незалежності.

Наклад листівок свідчить про те, що вони поширюються по свій території України і є формою підкопу під українську ідентичність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...