
БЛОКАДА ОРДЛО
14:25, 13 березня 2017 р.
На редуті "16 Добровольчого батальйону" у Кривому Торці розпочався штурм
БЛОКАДА ОРДЛО
Надійшла інформація про те, що на редуті "16 Добровольчого батальйону" у Кривому Торці розпочався штурм.
Про це повідомляє "Штаб блокади торгівлі з окупантами" у мережі "Фейсбук".
"Один з волонтерів повідомив що з початку на редуті повністю відключили мобільний зв'язок, потім до табору редуту заїхали невідомі на БТРах. На даний момент зв'язок з редутом відсутній. Штаб приймає заходи по обороні інших редутів та з'ясовує ситуацію на редуті “16 добровольчого батальйону", - йдеться у дописі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
07:23
22 червня
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня