• Головна
  • На Волині для малого бізнесу скорочено кількість перевірок
12:26, 18 червня 2012 р.

На Волині для малого бізнесу скорочено кількість перевірок

Малий бізнес на Волині податкова перевірками не турбує, – інформує «Волинська правда».

Кількість фактичних перевірок на Волині скорочено у 2,5 рази. Натомість, податківці роз’яснюють платникам податків переваги ведення прозорої бухгалтерії. Про це повідомили у відділ контролю за проведенням готівкових розрахунків ДПС у Волинській області.

На противагу майже 400 минулорічним фактичним перевіркам у сфері готівкового обігу протягом п’яти місяців цього року їх проведено лише 158. Доцільність та ефективність усіх – поза усяким сумнівом.

Щодо перевірок на господарських одиницях малого бізнесу, то з початку року  проведено лише одну таку перевірку – через скаргу про ймовірні порушення податкового законодавства, що надійшла до органів державної податкової служби.

Торік волинські податківці перевірили 32 господарські одиниці малого бізнесу, значною мірою не з власної ініціативи, а за наполяганням волинян, котрі письмово інформували про потенційні зловживання.

Таку вельми оптимістичну статистику щодо скорочення фактичних перевірок у податковій службі краю пояснюють просто: у рамках всеукраїнського мораторію на проведення перевірок малого бізнесу відбулося переформатування відносин з платниками податків. 

Податківці Волині активно впроваджують неконфліктні форми взаємодії з представниками малого бізнесу і шляхом роз’яснень, а не штрафних санкцій,  переконують підприємницьку спільноту сплачувати податки добровільно та не приховувати виторги  зареєстрованих касових апаратів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...