• Головна
  • Головний канал країни виступає проти української мови на телебаченні
17:24, 18 березня 2017 р.

Головний канал країни виступає проти української мови на телебаченні

Очільники провідного телеканалу України  "Інтер" стверджують, що закон про українську мову в телевізійному просторісприятиме лише занепаду українського телебачення, натомість із російською в ефірі українці почуватимуться набагато комфортніше.

Таку позицію оприлюднила "Інтер Медіа Груп" на офіційному сайті свого телеканалу.

"Ми категорично проти цього закону, який практично забороняє використання в телевізійному ефірі України будь-яких мов, окрім української. І питання полягає не у ставленні до мов – української чи російської. Питання у ставленні до прав людини. Цей закон порушує права мільйонів громадян України, для яких російська мова є рідною. А також він порушує права носіїв інших регіональних мов, яких, крім російської, в Україні є 17", – стверджує прес-служба медіа-групи.

Також представники мовника вважають, що мовний закон не сприяє розвитку українського телебачення, а навпаки серйозно зашкодить.

Неможливо створити в потрібному обсязі якісний контент українською мовою або в аналогічних обсягах зробити якісний дубляж, – отже, погіршиться якість телевізійного продукту українською мовою. Ємність українського телевізійного ринку не дозволить створити якісний різножанровий україномовний продукт в обсягах, яких вимагає цей закон, – вважають керівники "Інтера".

А ще вони назвали російську мову однією із світових.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...