• Головна
  • Стало відомо, хто допомагає волинським прокурорам розкривати "корупційні" злочини
18:59, 23 березня 2017 р.

Стало відомо, хто допомагає волинським прокурорам розкривати "корупційні" злочини

Сергій  Таран, політолог та політичний консультант, розповів про громадський рух «Під контролем», створений у травні 2016 року і налічує понад 80 організацій. Його засновники прийшли до висновку, що потрібен моніторинг органів місцевої влади.

«Зараз величезна увага до центральних органів влади, але місцеві органи влади залишаються поза увагою. А у зв’язку з тим, що в Україні відбувається реформа самоврядування, колосальна частина бюджету буде залишатися на місцях», - зазначив він.

За його словами, з травня, за результатами розслідувань, у 135 випадках повністю або частково підтвердилася підозра у правопорушенні. Також він розповів про методи і принципи роботи організації, зокрема, про створення «кейсів» (з англ. – випадок) стосовно кожного правопорушника, які вони публікують на сайті та передають до прокуратури. У цих «кейсах» містяться факти порушення, що допомагає прокуратурі вести розслідування.

Як зауважив на початку брифінгу Сергій Єфремов, заступник прокурора області, представники «Під контролем» перші з громадських організацій, не займаються критикою, а приступили до співпраці з правоохоронними органами.  Вже є результати виявлення ними низки правопорушень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...