• Головна
  • У Луцьку вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола (ФОТО)
18:08, 24 березня 2017 р.

У Луцьку вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола (ФОТО)

Сьогодні, 24 березня, вшанували пам’ять великого патріота України, діяча руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу, провідника українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-90-х років В’ячеслава Чорновола з нагоди дня його трагічної загибелі.

Відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Героя, що традиційно проводиться двічі на рік – з нагоди дня народження та смерті. Щодо цього організатори дійства висловлюють засмучення, оскільки приходити і приносити квіти до видатного українця ми зобов’язані постійно, а не лише в ці дні.

Розпочав захід відвертими словами співчуття всій Україні за втратою такої важливої людини в долі країни «рухівець», екс-заступник голови облради Володимир Банада. Підтримав і продовжив промову заступник міського голови Андрій Киця, проте відразу ж і покинув захід, посилаючись на невідкладні службові справи. Це викликало певне обурення в громади, як і те, що більше взагалі не було представників влади, яка, за словами Банади, своїми теперішніми посадами в незалежній Україні зобов’язана саме Чорноволу.

Біля барельєфу Героя мали змогу висловитись і представники сучасного Народного руху України, зокрема голова Луцької міської організації НРУ Ігор Навроцький та заступник Ігор Мисковець. Голова луцького НРУ закликав усіх "пам’ятати, за що і для кого боровся Чорновіл" та продовжувати його ідеї.

Ще слово мали голова Волинського відділу Союзу України Любові Ганейчук, яка мала колись змогу знати особисто і тісно спілкуватись із політиком, та мати загиблого Героя Олександра Юрченка, який підтримував діяльність В’ячеслава Чорновола,  і очільник ОУН-УПА Волинського краю імені полковника Клима Савура. Вони висловили думки про те, як прикро, що сучасна влада байдужа до таких людей, як В'ячеслав, і не прийшовши сама, не закликали долучитись школярів, студентів - майбутнє України. Оскільки від цього залежить патріотизм молодого покоління, яке зобов'язане знати історію своєї держави і її видатних діячів, завдяки яким ми маємо незалежність. 

Завершилося дійство спільним урочистим виконанням державного Гімну України та символічними патріотичними закликами українців.

У Луцьку вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола (ФОТО), фото-1
У Луцьку вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола (ФОТО), фото-2
У Луцьку вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола (ФОТО), фото-3
У Луцьку вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола (ФОТО), фото-4
У Луцьку вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола (ФОТО), фото-5
У Луцьку вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола (ФОТО), фото-6
У Луцьку вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола (ФОТО), фото-7
У Луцьку вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола (ФОТО), фото-8
У Луцьку вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола (ФОТО), фото-9
У Луцьку вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола (ФОТО), фото-10
У Луцьку вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола (ФОТО), фото-11
У Луцьку вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола (ФОТО), фото-12
У Луцьку вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола (ФОТО), фото-13
У Луцьку вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола (ФОТО), фото-14
У Луцьку вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола (ФОТО), фото-15
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...