• Головна
  • Відбулося судове засідання щодо позову Юлії Вусенко (ФОТО)
20:07, 24 березня 2017 р.

Відбулося судове засідання щодо позову Юлії Вусенко (ФОТО)

Сьогодні, 24 березня, відбулося судове засідання щодо позову Юлії Вусенко. Суд задовольнив заяву позивача Юлії Вусенко з клопотанням збільшити позовні вимоги.

На початку засідання суддя Валентина Пушкарчук повідомила, що до суду надійшла заява про збільшення позивних вимог зі сторони позивача Юлії Вусенко.

Адвокат пані Вусенко Володимир Гурин повідомив суд про зміст цих вимог.

«Нами подано заяви про збільшення позивних вимог. Мотивація цих вимог: пані Вусенко отримала лист від заступника міського голови Юрія Вербича про звільнення. Ми вважаємо, що з цього моменту позивач дізналася про порушення свого права, зокрема про своє звільнення. Відповідно до частини 3 статті 147 працівники, які займають виборні посади, можуть бути звільнені тільки за рішенням органу, який їх обрав і лише з підстав передбачених законом. В рішенні сесії не наведено підстав звільнення, що суперечить вимогам згаданої статті. Також у рішенні сесії номер 19/1 не вказано дати звільнення, що суперечить постанові Кабінету міністрів України «Про затвердження порядку введення особового складу державних службовців в органах виконавчої влади», згідно якого - наказ, розпорядження про звільнення з посади надається за місцем роботи з зазначенням дати звільнення з посади. Оскільки захист порушеного права виникає з оскарженого рішення, то вважаємо, що дана вимога має розглядатися з первісним позовом. Крім того, ще одна вимога стосується того, що 21 березня відбулася 20 сесія Луцької міськради. Першим питанням порядку денного було обрання секретаря Луцької міської ради. Головуючим на пленарному засіданні під час розгляду вказаного питання був Григорій Пустовіт. За результатами розгляду першого питання порядку денного, було винесене рішення про обрання секретарем Луцької міської ради Поліщука Ігоря Ігоровича. Вважаємо, що дане рішення є похідним від рішення, яке ми відстоюємо в первісному позові, вважаємо незаконним та необгрунтованим. Правовою аргументацією незаконності цього рішення є порушення процедури прийняття та підписання даного оскарженого рішення. Головуючий на засідання 20-ї сесії Луцької міської ради не мав права скликати сесію, головувати на її засіданнях та підписувати рішення. Також вважаємо, що це рішення повинні розглянутися з первиною похідною заявою ще й тому, що природнє відновлення прав позивача за первісним позовом буде утруднено у випадку, коли не буде визнаним чинним це рішення», - каже адвокат

У підсумку сторона позивача висунула такі вимоги: визнання нечинним рішення про дострокове припинення повноважень секретаря Луцької міської ради Вусенко, поновити Вусенко Юлію Василівну на посаді секретаря Луцької міської ради, визнати нечинним та скасувати рішення Луцької міської ради № 20/1 про обрання секретаря Луцької міської ради, оскільки позивна вимога про визнання нечинним рішення Луцької міської ради №20/1 зачіпає інтереси Ігоря Поліщука, то юридично правильним є залучення його до цієї справи в якості 3-ї особи.

Сторона відповідача попросила в суду 15-хвилинну перерву, щоб вони могли ознайомитися із вимогами.

Після перерви захист відповідача повідомив, що у заяві порушені підстави і предмет позову. Також у справі з’являється третя сторона – Ігор Поліщук, який не має відношення до первинного позову.

Незважаючи на доводи адвокатів відповідача, суд оголосив про приєднання заяви позивача Юлії Вусенко з клопотанням збільшити позовні вимоги.

Наступне судове засідання відбудеться 30 березня.

Відбулося судове засідання щодо позову Юлії Вусенко (ФОТО), фото-1
Відбулося судове засідання щодо позову Юлії Вусенко (ФОТО), фото-2
Відбулося судове засідання щодо позову Юлії Вусенко (ФОТО), фото-3
Відбулося судове засідання щодо позову Юлії Вусенко (ФОТО), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...